This is Photoshop's version  of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.uci elit consequat ipsutis sem nibh id elituci elit consequat ipsutis ...

Follow me on instagram

Contact us

Eighth Avenue 487, New York 
Phone: +387643932728
Phone: +387123456789

Analiza stylu

Analiza stylu+Zestaw Doskonały

SOS – Pomóż mi odnaleźć styl!

Styl, to Ty. Styl dojrzewa w Tobie  i z Tobą przez całe życie. Kształtuje go Twoja rodzina, wychowanie, środowisko i miejsce w którym żyjesz, co czytasz, czego słuchasz, a nawet jak i gdzie podróżujesz, w jakich miejscach bywasz, co jesz na drugie śniadanie i wiele wiele innych… Dobrze jest znać siebie i potrafić podkreślić swój indywidualizm, i swój „własny styl”- przecież go masz!

Analiza pomoże Ci go zdefiniować!

Praktyka czyni mistrza

Spotkanie podzielone jest na 2 części -teoretyczną i praktyczną. Część teoretyczną rozpoczniemy w przytulnej kawiarni, gdzie przy aromatycznej kawie zdefiniujemy proporcje Twojej sylwetki, oraz określimy fasony, które idealnie będą z nią współgrały. Na podstawie wcześniejszego wywiadu (kwestionariusza), przygotuję stylową wizualizację, czyli mój pomysł na Ciebie w postaci lookbooka, który będzie Twoją „stylową referencją”.

W części praktycznej udamy się do wybranego sklepu, aby wybrać „zestaw doskonały”, który podkreśli Twój indywidualizm i Twoje najlepsze „Ja”.

Czas trwania spotkania: 3h

Cena: 650 zł