This is Photoshop's version  of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.uci elit consequat ipsutis sem nibh id elituci elit consequat ipsutis ...

Follow me on instagram

Contact us

Eighth Avenue 487, New York 
Phone: +387643932728
Phone: +387123456789

Analiza, zmiana i lekcja stylu – Pomoc stylisty Natalii Penar

Lekcje stylu pod okiem profesjonalisty

Styl określa Ciebie i to, jaką jesteś osobą. Posiadając go wyraźnie pokazujesz, że wiesz kim jesteś i świadomie kreujesz sposób, w jaki będą postrzegać Cię inni. Na jego wpływ ma wiele czynników – zarówno rodzina, wychowanie środowisko i miejsce w którym żyjesz, co czytasz, czego słuchasz, a nawet jak i gdzie podróżujesz, w jakich miejscach bywasz, co jesz na drugie śniadanie. Odnalezienie siebie nie jest łatwe, dlatego też bardzo chętnie Ci w tym pomogę. Lekcja stylu i jego analiza to nasze wspólne spotkanie, podczas którego nauczysz się definiować go na nowo.

Pomoc stylisty kieruję nie tylko do znanych osobistości, ale również do osób niefunkcjonujących na co dzień w sferze medialnej. Zmiana stylu spowoduje, że spojrzysz na siebie inaczej – będąc wciąż tą samą osobą, która poprzez dobór odpowiednich dodatków, kolorów i fasonów, będzie wyglądać doskonale, ale również będzie się tak czuć. Spotkanie, na którym dokonamy analizy Twojego stylu podzielone jest na 2 części – teoretyczną i praktyczną.

Analiza stylu – pomoc stylisty dla każdego

Część teoretyczną lekcji stylu rozpoczniemy w przytulnej kawiarni, gdzie przy aromatycznej kawie zdefiniujemy proporcje Twojej sylwetki, oraz określimy fasony, które idealnie będą z nią współgrały. Na podstawie wcześniejszego wywiadu, przygotuję stylową wizualizację, czyli mój pomysł na Ciebie w postaci lookbooka, który będzie Twoją „stylową referencją”, łącznie z pomysłem na fryzurę i koloryzację.

Pomoc stylisty to również wspólne zakupy

W części praktycznej obejmującej pomoc stylisty udamy się na małe „tournee” po sklepach w wybranej przez nas galerii handlowej aby wybrać ubrania, które podkreślą Twój indywidualizm i Twoje mocne strony! Po analizie posiądziesz wiedzę, którą wykorzystasz w praktyce w samodzielnej zmianie stylizacji każdego dnia. Wyposażę Cię w stylowe „triki”, dzięki którym Twoja sylwetka nabierze proporcji idealnych, a Twoje codzienne stylizacje nabiorą indywidualnego sznytu i charakteru. Nabierzesz apetytu na wyjątkowy look każdego dnia! Czas takiego spotkania wynosi 3 godziny, podczas których będę starała się zainspirować Cię do przełamywania barier i tworzenia niebanalnych i dopasowanych do Ciebie stylizacji.

Zmiana stylu na wyciągnięcie ręki – lekcja stylu dla każdego

Jestem zdania, że sztuką jest odnajdować ubrania, które będą podkreślać indywidualny styl oraz temperament każdej osoby. Wiem, że wiele osób może mieć z tym problem, dlatego też bardzo chętnie podejmę się analizy Twojego stylu. Wspólnie dopasujemy rozwiązania dopasowane do Twojej figury oraz osobowości, dzięki czemu będziesz mogła wyglądać zjawiskowo każdego dnia. Zapraszam do kontaktu!

Cena: 600 zł

1 (26)poprawione