This is Photoshop's version  of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.uci elit consequat ipsutis sem nibh id elituci elit consequat ipsutis ...

Follow me on instagram

Contact us

Eighth Avenue 487, New York 
Phone: +387643932728
Phone: +387123456789

Coaching i szkolenie wizerunkowe

Warsztaty świadomego wizerunku

Czy chcesz być swoją osobistą stylistką, która zna się na modzie i podejmuje wyłącznie świadome decyzje? Jeśli tak, to coaching wizerunkowy będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Organizowany przeze mnie warsztat w galerii handlowej uzmysłowi wszystkim uczestnikom na co należy zwracać uwagę oraz jak kupować, zestawiać ubrania, dobierać fasony i kolory odpowiednie dla Ciebie oraz Twojej sylwetki. Innymi słowy, szkolenie wizerunkowe pomoże stworzyć Tobie nowy image, w którym będziesz zachwycać nie tylko nowym wyglądem, ale również pewnością siebie.

Coaching wizerunkowy – wyraź siebie!

Jeśli nie przepadasz za swoim wyglądem i unikasz patrzenia w lustro, bez wątpienia potrzebujesz zmiany. Zarówno pierwsze wrażenie, jak i odpowiednia prezencja na co dzień jest bardzo ważna, jednak niewiele osób potrafi samodzielnie zadbać o swój styl. Szkolenie wizerunkowe okażą się więc strzałem w dziesiątkę dla wszystkich osób, które są znudzone swoim wyglądem i chcą odnaleźć swój własny sposób ubierania się. Dzięki prowadzonym przeze mnie zajęciom będziesz mógł wyrazić siebie i pokazać, kim naprawdę jesteś!

Szkolenie wizerunkowe przynosi wiele korzyści

Coaching wizerunkowy pozwoli Tobie na odkrycie mocnych stron oraz pomoże Ci jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał. Bardzo chętnie zainspiruję Cię do tworzenia lub też całkowitej zmiany stylu, w taki sposób, by był on w całkowicie spójny z Twoją osobowością, temperamentem oraz systemem wartości. Dzięki temu szkoleniu, będziesz mógł tworzyć profesjonalny i świadomy image, odnosić liczne sukcesy zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym oraz zwiększać skuteczność w realizacji celów do których dążysz.

Coaching odbędzie się w galerii handlowej w grupie od 4 do 6 osób. To inspirujące 5 godzin w gronie kobiet, które tak jak Ty, chcą poznać tajniki stylizacji. Proponuję swoją pomoc zarówno mieszkańcom Warszawy, jak i Poznania. Zapraszam do kontaktu!

1 (127)