This is Photoshop's version  of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.uci elit consequat ipsutis sem nibh id elituci elit consequat ipsutis ...

Follow me on instagram

Contact us

Eighth Avenue 487, New York 
Phone: +387643932728
Phone: +387123456789

Kurs Personal Shopper

Kurs Personal Shopper

3 dniowy i indywidualny kurs odsłaniający kulisy pracy personal shopper.

Twoje predyspozycje i zmysł stylizacji są jak diament, który wymaga szlifu najwyżej próby. Natalia Penar to niekwestionowany autorytet w dziedzinie stylizacji.

Dzięki wieloletniej praktyce z wymagającym klientem głównie z sektora “premium”, pozyskała fundamentalne narzędzia pozwalające działać skutecznie budząc przy tym szacunek i zachowując wysokie standardy pracy. Jeśli marzysz o zawodzie Personal Shopper – zdobywaj wiedzę od profesjonalistki, której działania poparte są sukcesami.

Ja też kiedyś zaczynałam… Na początku swojej kariery postawiłam kursy, które pomimo istotnej teorii nie wyposażyły mnie w praktyczne narzędzia. Te musiałam wypracowywać sama. Obecnie z zawodem osobistego stylisty, personal shoppera wiąże się wiele osób, które jednak pozbawione narzędzi praktycznych na starcie płacą najwyższą cenę- utratę klientów. Dlatego opracowałam rewolucyjne szkolenie indywidualne (1 do 1), oparte na PRAKTYCE, które pozwoli Ci stawić czoła nawet najbardziej wymagającym sytuacjom zawodowym.

3 dni szkolenia:

 1. dzień – szkolenie teoretyczne (miejsce: Fashion School, Poznań)
 2. dzień – analiza szafy
 3. dzień – zakupy

Możesz liczyć na:

 • indywidualny program, dostosowany do Twoich potrzeb i umiejętności
 • know-how kształtowany na przestrzeni lat – teraz może być w Twoim zasięgu i profesjonalnie przygotować Cię do zawodu personal shopper
 • praca z prawdziwym nieinscenizowanym klientem
 • mentoring biznesowy, na temat prowadzenia i zarządzania własną marką (personal shopper)

TEORIA (1 dzień)

Wprowadzenie do zawodu stylisty

W części teoretycznej poznasz:

 • Standardy pracy personal shopper
 • Standardy obsługi klienta
 • Psychologię zawodu
 • Analizę Szafy (panel teoretyczny)
 • Sylwetki w oparciu o proporcje

PRAKTYKA (2 dni)

ANALIZA SZAFY (I dzień)

PRAKTYKA CZYNI MISTRZA!

Dlatego oprócz teorii, z asystą stylistki przeprowadzisz prawdziwą detoksykację szafy w domu klienta. Przyjrzysz się zawodowi personal shopper od kuchni i sam wcielisz w rolę doradcy wizerunkowego.

ZAKUPY (I dzień)

Z eskortą stylistki Natalii Penar, wybierzesz się na zakupy z Twoim pierwszym realnym klientem. Przeprowadzisz analizę stylu, zaproponujesz fasony i kroje, podkreślające charakter i urodę, wejdziesz w prawdziwą nieinscenizowaną interakcję. Finalizacją części praktycznej będzie autentyczny feedback, „résumé” zarówno od prowadzonego klienta jak i stylistki, z praktycznymi wskazówkami na START.

Kurs kończy się CERTYFIKATEM z Pracowni Stylizacji Natalii Penar

BYĆ MARKĄ- BIZNES MENTORING

BYĆ MARKĄ – BIZNES MENTORING

Budowanie silnej marki osobistej, dającej się wyróżnić, prezentującej głębokie wartości, projektującej dobre skojarzenia i budzącej autorytet to duże wyzwanie. Szczególnie istotne jest jak zaczynasz i do jakiego wizerunku swojej marki osobistej przyzwyczajasz otoczenie. Tej etykiety trudno się pozbyć, tak jak trudno pozbyć się pierwszego wrażenia, dlatego oprócz szkolenia profesjonalnego dla Personal Shopper, dodatkowo proponuję mentoring biznesowy-  STARTER

W nim: 

Wspólne opracowanie strategii i klarownej wizji Twojej marki osobistej oraz przygotowanie spójnej i skutecznej komunikacji dla kanałów: strona internetowa oraz social media: facebook, instagram, youtube, (sesja wizerunkowa).

1 (129)
Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.