This is Photoshop's version  of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.uci elit consequat ipsutis sem nibh id elituci elit consequat ipsutis ...

Follow me on instagram

Contact us

Eighth Avenue 487, New York 
Phone: +387643932728
Phone: +387123456789

Kurs Personal Shopper

4 DNIOWE EKSKLUZYWNE SZKOLENIE DLA OSOBISTEJ STYLISTKI/ PERSONAL SHOPPER. INDYWIDUALNY PROGRAM ORAZ BIZNES MENTORING. STYLISTKA NA WYŁĄCZNOŚĆ. SZKOLENIE RÓWNIEŻ W OPCJI ROZSZERZONEJ O SESJĘ WIZERUNKOWĄ I PANEL BIZNESOWY.

Twoje predyspozycje i zmysł stylizacji są jak diament, który wymaga szlifu najwyżej próby. Natalia Penar to niekwestionowany autorytet w dziedzinie stylizacji.

Dzięki wieloletniej praktyce z wymagającym klientem głównie z sektora “premium”, pozyskała fundamentalne narzędzia pozwalające działać skutecznie budząc przy tym szacunek i zachowując wysokie standardy pracy. Jeśli marzysz o zawodzie osobistej stylistki/personal shopper – zdobywaj wiedzę od profesjonalistki, której działania poparte są sukcesami.

„Obecnie z zawodem osobistego stylisty, personal shopper wiąże się wiele osób, które jednak pozbawione narzędzi praktycznych, po niekomplementarnych kursach na starcie płacą najwyższą cenę- utratę klientów. Dlatego opracowałam rewolucyjne szkolenie indywidualne (1 do 1), oparte na PRAKTYCE, oraz indywidualnym mentoringu biznesowym, które pozwoli Ci stawić czoła nawet najbardziej wymagającym sytuacjom zawodowym”

1. PLANOWANIE/ CONSULTING (część obowiązkowa)

PLANOWANIE/ CONSULTING

Na tym etapie wspólnie zastanowimy się nad strategią Twojej marki osobistej. Jak chcesz ją kreować? Jakimi narzędziami? Gdzie aspirujesz? Z kim i dla kogo chcesz pracować, jaki jest Twój docelowy klient? A potem przystąpimy do konsekwentnej realizacji!

2. TEORIA (część obowiązkowa)

WPROWADZENIE DO ZAWODU PERSONAL SHOPPER

  • Jesteś marką: strategia wizerunkowej Twojej marki osobistej
  • Standardy pracy osobistej stylistki/personal shopper
  • Psychologia zawodu
  • Style w modzie
  • Analiza Szafy (panel teoretyczny)
  • Sylwetki w oparciu o proporcje
  • Triki stylizacyjne personal shopper

3. PRZEGLĄD SZAFY (część obowiązkowa)

PRAKTYKA CZYNI MISTRZA!

Dlatego oprócz teorii, z asystą stylistki przeprowadzisz przegląd szafy w domu klienta w skład której wchodzi:

– analiza sylwetki

-przegląd i selekcja ubrań

-tworzenie zestawów

-planowanie zakupów i przyszłej współpracy wizerunkowej z klientem

4. ZAKUPY Z CENTRUM HANDLOWYM (część obowiązkowa)

 PERSONAL SHOPPING W PRAKTYCE

Z eskortą stylistki Natalii Penar, wybierzesz się na zakupy z Twoim pierwszym realnym klientem. Przeprowadzisz analizę stylu, zaproponujesz fasony i kroje, podkreślające charakter i urodę, wejdziesz w prawdziwą nieinscenizowaną interakcję. Finalizacją części praktycznej będzie autentyczny feedback, „résumé” zarówno od prowadzonego klienta jak i stylistki, z praktycznymi wskazówkami na START.

5. BYĆ MARKĄ- BIZNES MENTORING (oferta rozszerzona)

BYĆ MARKĄ – BIZNES MENTORING

Budowanie silnej marki osobistej, dającej się wyróżnić, prezentującej głębokie wartości, projektującej dobre skojarzenia i budzącej autorytet to duże wyzwanie. Szczególnie istotne jest jak zaczynasz i do jakiego wizerunku swojej marki osobistej przyzwyczajasz otoczenie. Tej etykiety trudno się pozbyć, tak jak trudno pozbyć się pierwszego wrażenia, dlatego oprócz szkolenia profesjonalnego dla Personal Shopper, wyposażam Cię w wizerunkowy „STARTER”. W nim: Wspólne opracowanie strategii i klarownej wizji Twojej marki osobistej oraz przygotowanie spójnej i skutecznej komunikacji  wizerunkowej: logotyp, strona www, oraz social media, koncept na sesję wizerunkową.

6. REALIZACJA SESJI WIZERUNKOWEJ (oferta rozszerzona)

W TROSCE O TWÓJ WIZERUNEK (opcja rozszerzona dla chętnych)

Wraz ze specjalistami: fotografem mody, wizażystką, fryzjerem i stylistką zadbamy o wykonanie dla Ciebie sesji wizerunkowej na START.

Szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu z pracowni stylizacji Natalii Penar.

1 (129)
Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.