This is Photoshop's version  of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.uci elit consequat ipsutis sem nibh id elituci elit consequat ipsutis ...

Follow me on instagram

Contact us

Eighth Avenue 487, New York 
Phone: +387643932728
Phone: +387123456789

NATALIA PENAR

Fashion stylist

O Mnie

Natalia Penar: stylistka/personal shopper, projektantka marki FOF by Nath, ekspert medialny w dziedzinie stylizacji i dress-code, reżyser i dyrektor kreatywna planów zdjęciowych, wykładowca stylizacji w Fashion School.

Od 2012 roku profesjonalnie wspiera kobiety i mężczyzn z Polski i za granicy, świadcząc usługi osobistej stylistki/personal shoopper, rewolucjonistki polskich szaf.

„Głęboko wierzę, że ubrania dają nam moc, energię, pewność siebie zarówno w życiu prywatnym i zawodowym. Są narzędziem do osiągnięcia celu czy wywarcia określonego wrażenia. Tak jak Twoje talenty, zmysły, predyspozycje, intelekt, Twój wizerunek jest narzędziem, które może pomóc Ci zbliżyć się do osiągnięcia określonego celu, lub od niego oddalić. Korzystanie z siły wizerunku, nie pozostaje nie bez znaczenia w kontaktach personalnych i zawodowych każdego dnia.

Jestem po to, aby wydobyć z Ciebie to istotne narzędzie.

Od kilku lat efektywnie zajmuję się kreowaniem wizerunku jako stylistka/ personal shopper oraz stylista sesji zdjęciowych. Poprzez pracę nad stylem/wizerunkiem wpłynęłam na życie osobiste i zawodowe setek klientów z Polski i za granicy. Dużą przyjemność w pracy czerpię w kontakcie z kreatywnymi i otwartymi umysłami, pragnącymi stale się rozwijać i ulepszać. Mających świadomość potencjału własnego wyglądu i  zarządzania nim na co dzień.

Nie ma dla mnie „trudnych przypadków”. Praca ze stylem, osobowością, sylwetkami jest zawsze wyzwaniem i przyjemnością. Ubieram zgodnie z charakterem klienta i wypracowuję jego indywidualną estetykę, nie narzucając i nie przemycając własnego stylu, bo każdy jest gwiazdą świecącą swoim własnym światłem a nie światłem odbitym. I ja do tego światła uwielbiam się przedostawać:)

WYNAJMIJ MNIE JAKO SWOJĄ OSOBISTĄ STYLISTKĘ!

Social Media