This is Photoshop's version  of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.uci elit consequat ipsutis sem nibh id elituci elit consequat ipsutis ...
Eighth Avenue 487, New York 
Phone: +387643932728
Phone: +387123456789

Blog

Relacja z zakupów ze stylistką

Relacja z zakupów ze stylistką VOL. 6

 

Wejdź tu na chwilę. Coś Ci opowiem…

 

To już nasza mała tradycja. Co półroczne stylowe spotkanie z „moimi dziewczynami”- tak je nazywam- bo trudno po kilku rewelacyjnych seansach shoppingowych a naliczyłyśmy ich już 6- nazywać je „klientkami”.

„Dziś wracamy wzruszone do domu. Dzięki Tobie mimo upływu lat czujemy się coraz młodsze, odważne i bardziej otwarte(…) Wspaniale że jesteś przy nas”.

Takimi słowami powitałam dzień, i wiesz co poczułam? Że moja praca, to co robię, czym się dzielę, w co wierzę, ma sens. Moda i zdefiniowanie w niej siebie nie tylko ubiera powierzchowność, ale zmienia myślenie. Wpływa na wnętrze, Twój wewnętrzny power- wiesz o czym mówię? Roznieca ognień pewności siebie, dodaje odwagi, uskrzydla, pozwala pokonywać własne uprzedzenia, niepewność, rozwija wyobraźnię, samoświadomość, uszczęśliwia a Ty przyciągasz jak magnez- ludzi,  dobre rzeczy, zdarzenia, ponieważ jest w Tobie dobra energia, akceptacja, dobrze czujesz się sam ze sobą, mimo że nie jesteś doskonały. Bo nikt nie jest i tego nie wymagaj od siebie.

Styl jest językiem, dzięki któremu bez słów możesz wyrazić to kim jesteś. To wolność! Nie przesadzam! 

 

Chcesz podejrzeć kulisy naszego spotkania?

Śmiało:)

 

 

SKOMENTUJ