"MODA TO TEATR EMOCJI"

ŚWIAT MODY Z NATALIĄ PENAR...

SheMore by Monika Szymor-DNA PROJEKTANTKIOd dziecka żyła w świecie artystycznym. Gdy miała 6 lat postanowiła zostać muzykiem, jak jej tata. Rodzice uszanowali jej decyzję i dzięki temu ukończyła I stopień szkoły muzycznej, choć granie na pianinie nie było jej mocną stroną.

Poznajcie kobietę, która zamiast czarno białych klawiszy wybrała tkaniny- Monikę Szymor projektantkę marki SheMore, z którą połączyły mnie ubrania.

 

Proces obserwacji świata mody rozpoczęłam dzięki mojej mamie. Przez lata młodości przyglądałam się jak tworzone są projekty oraz formy. Mama jest konstruktorem odzieży. W domu dowiedziałam się, jak na podstawie projektów i ogólnych wymiarów można przygotować szablon, jakie elementy mają łączyć się ze sobą, aby wszystko idealnie do siebie pasowało.

MonikaSzymor_ProjektySheMore

 

Autostrada pasji powoli się budowała, a doprecyzowanie punktu i obranie właściwego kierunku przyszło zupełnie niespodziewanie.Ciąża, która często staje się dla kobiet pewnego rodzaju przestojem, dla mnie stała się inspiracją. Gdy ważyłam 20 kg więcej, nie mogłam włożyć nic z ówczesnej garderoby. Dlatego zaprojektowałam rzeczy dla siebie i poprosiłam o pomoc mamę przy ich realizacji. Po kilku miesiącach przygotowałam kolekcję odzieży ciążowej z dzianin wiskozowych. Koleżanki uznały, że modele są na tyle uniwersalne, że można je nosić w każdym stanie, nie tylko w stanie błogosławionym.

 

Archiwum_MonikaSzymor_Ciąża

 

Wtedy zaczęłam myśleć, by otworzyć własną markę i realizować siebie.

Zachęcona do działania przez różne sklepy przygotowałam pełną rozmiarówkę wielu modeli i utopiłam mnóstwo pieniędzy. Okazało się, że najlepiej sprzedające się rozmiary to 36 i 38.
Po bolesnym doświadczeniu nauczyłam się bardzo dokładnie analizować każdy aspekt i rozważniej podjęłam decyzję o stworzeniu marki SheMore.

 

Archiwum_SheMore_MonikaSzymor

Działalność, począwszy od projektowania, poprzez wybór materiałów, angażowanie się w proces produkcyjny, daje mi niezwykłą radość. Niesamowite jest poczucie, że robię to nie tylko dla siebie, ale i innych kobiet, które lubią nosić zaprojektowane przeze mnie rzeczy.

rysunki SheMore

 

Pasja przerodziła się w biznes. Udało mi się pogodzić życie rodzinne z zawodowym. Czuję się dumna, szczęśliwa i pełna optymizmu. Aby pogłębić wiedzę i zdobyć większe umiejętności ukończyłam studia podyplomowe na kierunku: “Moda, stylizacja, trendy” na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Świadomy konsumpcjonizm to przyszłość branży mody, w której jako jednostka chcę uczestniczyć. Korzyści będą i dla tych, którzy powinni godnie zarabiać, i dla tych, którzy zlecają pracę i uczciwie pracują, ale i dla nas, konsumentów.

 

Odszywanie modelu SheMore

 

Pieniądze rozważnie wydane na produkty dobrej jakości to jednocześnie oszczędność i satysfakcja z właściwie dokonanego wyboru. Cieszę się, że przyczyniam się choć odrobinę do polepszania otaczającego mnie świata.Dalszą część autostrady pasji i realizacji samej siebie chcę pokonywać z poczuciem, że moje życiowe wybory mają sens i mogę innym dać coś od siebie.

 

Hurtownia_Wybórdzianin

Pozdrawiam wszystkie czytelniczki i czytelników oraz klientki i klientów  Natalii Penar

-Monika Szymor i zapraszam na stronę:

http://shemore.pl/

 2016, Czerwiec 13

SheMore w letniej intepre...

SheMore w letniej intepretacji!   Kiedy otrzymałam propozycję stworzenia posta dla marki...

2016, Czerwiec 11

SheMore wywiad z projekta...

Monikę Szymor projektantkę marki SheMore poznaliście w poprzednim poście.  Nie powstrzymałam...

Zostaw komentarz