"MODA TO TEATR EMOCJI"

ŚWIAT MODY Z NATALIĄ PENAR...

SheMore w letniej intepretacji!SheMore w letniej intepretacji!

 

Kiedy otrzymałam propozycję stworzenia posta dla marki SheMore w wybranej przeze mnie stylizacji, zastanawiałam się czy jest coś, co może mnie z marką prawdziwie połączyć i czy będę mogła wybrać coś, z czym się szczerze utożsamię? Każda przecież współpraca powinna być oparta na transparentności.

I znalazłam! Geometryczną sukienkę „Stripe”, która dzięki swojemu ascetycznemu charakterowi stanowi idealne „tło” do opowiedzenia Twojej własnej historii i nakreślenia personalnego charakteru stylizacji. Sukienka została uszyta w 94% z wiskozy i 4% elastanu. Jej siła to warstwowość dzięki której sukienka pracuje z każdym Twoim ruchem, adaptując się do ciała, co również pomimo minimalistycznej formy czyni ją fantazyjną i niesztampową. Do tego sukienka jest naprawdę wygodna i funkcjonalna. Nie powstrzymałam się przed nadaniem jej swojego charakteru przełamując całość kowbojskim butem i skórzanym plecakiem mojego projektu. Całość w niewyreżyserowanym miejskim charakterze, takim jak lubię.

Ubrania marki możecie znaleźć na stronie SheMore. Wszystkie modele szyte są w łódzkiej pracowni z dzianin od polskich producentów. Monika Szymor projektantka i twórca marki tworzy też modele szyte na miarę z wybranej przez Ciebie dzianiny i określonej przez Ciebie kolorystyce:-) Zapraszam też na Wywiad z Moniką Szymor.

SheMore w mojej letniej interpretacji! :-)

IMG_7112

IMG_7104 (1)

IMG_7102

IMG_7093

IMG_7140

IMG_7105

IMG_7090

IMG_7192

IMG_7070

IMG_6933

IMG_7100

IMG_7028

IMG_6928
SheMore w letniej intepretacji
2017, Luty 13

Stylizacja Męska...

  Dostałam zaproszenie do przygotowania stylizacji dla outletmax.pl,  który przedstawia...

2016, Czerwiec 11

SheMore wywiad z projekta...

Monikę Szymor projektantkę marki SheMore poznaliście w poprzednim poście.  Nie powstrzymałam...

Zostaw komentarz