This is Photoshop's version  of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.uci elit consequat ipsutis sem nibh id elituci elit consequat ipsutis ...

Follow me on instagram

Contact us

Eighth Avenue 487, New York 
Phone: +387643932728
Phone: +387123456789

Stylistka w reklamie

Praca podczas kampanii reklamowych

Moja praca nie opiera się wyłącznie na pomocy osobom ze świata mediów, czy też mody. Od wielu lat współpracuję również z wieloma firmami podczas tworzenia różnego rodzaju reklam. Nie da się ukryć, że rola, jaką odgrywa stylistka w reklamie jest nieoceniona – to, w jaki sposób będą prezentować się aktorzy może zaważyć na sukcesie danej kampanii. Niespójny wizerunek lub też niedopasowane ubrania to najczęściej popełniane błędy, których można w łatwy sposób uniknąć kontaktując się z doświadczonym specjalistą z zakresu kreowania wizerunku.

Głównym zadaniem stylistki w reklamie jest współtworzenie odpowiedniego wizerunku, co w praktyce oznacza określenie, w jaki sposób dany aktor powinien się ubierać i jakie fasony ubrań będą dla niego najbardziej odpowiednie. Nie każdy ma świadomość, że strój powinien być dopasowany nie tylko do charakteru nagrywanego materiału, ale również do sylwetki osoby, która będzie w nim występować. Moje wieloletnie doświadczenie oraz nieustannie poszerzana wiedza sprawiają, że jestem w stanie tworzyć dopasowane stylizacje, które będą doskonale współgrać tematyką reklamy.

Stylistka w reklamie – umiejętność bezpośredniego kontaktu z ludźmi

Warto również wiedzieć, że dobra stylistka powinna posiadać odpowiednie cechy charakteru, umożliwiające wykonywanie swojej pracy w sposób profesjonalny. Mam tu na myśli przede wszystkim komunikatywność i otwartość. Moja praca opiera się na bezpośrednim kontakcie z ludźmi, dlatego też potrafię ich słuchać oraz pomagać w dokonywaniu najlepszych wyborów. Jestem również bardzo cierpliwa i elastyczna, dzięki czemu miałam okazję pracować przy wielu różnorodnych kampaniach.

Stylistka umożliwia tworzenie spójnych i dopasowanych stylizacji, które będą współgrały z charakterem nagrywanego materiału, dlatego też jej obecność jest tak ważna. Jeśli więc poszukujesz kogoś, kto w odpowiedni sposób zadbałby o stroje w reklamie, serdecznie zapraszam Cię do kontaktu. Moje wieloletnie doświadczenie, duża wiedza oraz indywidualne podejście do każdej współpracy będą gwarancją Twojej satysfakcji.

IMG_1998
Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.