WEJDŹ DO ŚWIATA MODY Z NATALIĄ PENAR

FASHION WEEK, STREET STYLE,
PROJEKTANCI, POKAZY MODY,
AUTORSKIE STYLIZACJE, LIFESTYLE

Osobisty stylista – Szczecin
Natalia Penar

Szare kolory wtapiają Cię w tłum i stajesz się niewidoczna? A może nosisz ubrania, w których wyglądasz jak w worku, tracąc przy tym sylwetkę? Chcę zmieniając Twoją szafę zmienić Twój stosunek do siebie. Twoja nowa odsłona spowoduje, że poczujesz się seksownie i kobieco. Z pewnością nowe ubrania dodadzą Ci też energii i pewności siebie.

Wspólne zakupy ze stylistką w Szczecinie spowodują, że na drugi dzień z uśmiechem na twarzy otworzysz swoją szafę. Starannie dobiorę odpowiednie ubrania do Twoje stylu życia i osobowości. Współpracuję również z niedbale ubranymi mężczyznami, którzy pragną zadbać o swój wygląd zewnętrzny.

Jeżeli jesteś nieśmiałą osobą może Ci się wydawać, że nowy strój wzbudzi zainteresowanie otoczenia. Nie masz się czym martwić, bo to jest jak najbardziej pozytywna i wyczekiwana przeze mnie wiadomość.

Posiadam szeroką wiedzę na temat stylizacji i znam aktualne trendy. Już po pierwszym spotkaniu ze mną swoje ubrania będziesz dobierać bardziej świadomie. Zaczniesz zwracać uwagę na kolor czy fason. Nie ma co zwlekać, na tej inwestycji można tylko zyskać!

IMG_2999