"MODA TO TEATR EMOCJI"

ŚWIAT MODY Z NATALIĄ PENAR...

Z Szafy Stylistki – dzisiejszy wybór Klasyka!Z szafy stylistki….
Lubię sięgać po klasykę, zwłaszcza gdy potrzebuję pewnego uporządkowania i poczucia niezawodnej swobody. Nierzadko mam też wkład w ostateczny wygląd swoich ubrań, którym zwykłam nadawać personalny ton. Myślę, że dużą robotę w tej stylizacji zrobiły geometrycznie obcięte nogawki, które pozwoliły skierować subtelnie uwagę na skórzane czółenka, podkreślając przy okazji kostki. To moja wariacja na temat klasyki. Dlaczego warto w nią inwestować? Bo noszona z charakterem, nabiera wyrazu.
Co uważam za nieodzowne mówiąc o klasyce? Myślę, że dobrze skrojony wysokiej jakości żakiet! Kapitalnie sprawdzi się w oficjalnych sytuacjach, ale też w miejskim swobodnym wydaniu. Biała koszula! Dosłownie do wszystkiego. Dżinsów, ołówkowej spódnicy, szortów, garnituru, skórzanych spodni… Biała koszula to fenomenalne dopełnienie garderoby! Wysokiej jakości biały
t-shirt. Dobra para klasycznych dżinsów. Co to oznacza? Bezbłędnie skrojonych do Twojej sylwetki! Takich, w których zawsze będziesz czuła się pewnie, atrakcyjnie, ba! Seksownie i komfortowo. Oprócz tego stawiaj zawsze na wysokiej jakościobuwie! Pamiętaj, że skóra potrafi starzeć się z godnością i z biegiem czasu odpowiednio pielęgnowana, nabiera szlachetności. Buty mogą zrobić całą stylizację, albo ją koncertowo popsuć. Klasyczne kobiece czółenka na dzień dobry lub totalnie męskie oxfordy noszone do spodni, najlepiej na skórzanej podeszwie.
Wspaniały wybór! :-)
Ten i wiele innych wpisów znajdziesz na: http://modnie-zyrafywychodzazszafy.blogspot.com/
IMG_5451
IMG_5514
IMG_5500
IMG_5498
IMG_55402016, Marzec 26

Classic is Classy!...

A Style Journal  to przestrzeń do wyrażania siebie poprzez stylizacje, którymi mam nadzieję od...

2016, Marzec 23

Jak wyglądać wytwornie ...

Zapadanie się pod ciężarem etykiet, drogich ubrań wbrew pozorom nie jest strategią stylu. Jest...

Zostaw komentarz