365 w STYLU

 

Stylowy konsjerż 365 dni w roku

[/vc_column_text]

Opieka stylistki 365 dni w roku to propozycja dla wymagających.

Naszą stylową współpracę rozpoczniemy od przeanalizowania Twojego rocznego kalendarza. Przyjrzymy się jemu i zaplanujemy stylowo każde wydarzenie do którego chcesz być przygotowany. Być może czeka Cię ważna uroczystość, podróż, lub może po prostu masz ochotę wyglądać dobrze i profesjonalnie na co dzień. Oferuję Tobie stylizacyjną opiekę przez cały rok. Przed nami 4 ekscytujące etapy.

Przed Tobą następujące etapy współpracy:

  1. Analiza Kalendarza wg. sezonów (wiosna, lato/ jesień, zima)
  2. Sort, Shop, Style (na kolejne 3 miesiące)
  3. Shop & Style (3 na kolejne miesiące)
  4. Sort, Shop, Style (3 na kolejne 3 miesiące)
  5. Shop & Style

 Sort, Shop, Style to:

SORT– Detoksykacja szafy w Twoim domowym zaciszu. Przeanalizujemy to kim jesteś i jakie są Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Przeprowadzimy selekcję oraz przygotujemy zestawy Ready to Wear – na każdą okazję, finalizując je cyfrowym lookbookiem dostępnym w Twoim smartfonie (sesja zdjęciowa skomponowanych zestawów). Na koniec przygotujemy się do zakupów, tworząc listę ubrań na nadchodzące 3 miesiące.

SHOP– Kompleksowe Zakupy zaprojektowane do Twojego kalendarza, stylu życia, sylwetki oraz osobowości.

STYLE– to trzeci etap „SSS” (sort, shop, style). Pojawiam się u Ciebie w domu i stylizuję wszystkie ubrania, łącząc je w zestawy, uzupełniając biżuterią i dodatkami.

Nasza współpraca trwa rok. Czekają Cię 4 etapy i 12 spotkań ze stylistką, co 3 miesiące.

Zostań klientem 365

Cena: 17.500 zł

*Usługa stacjonarna w Poznaniu. W przypadku współpracy z klientami z innych miast do ceny należy doliczyć koszt dojazdu oraz budżet na zakupy.

 

NAPISZ DO MNIE