Coaching i szkolenie wizerunkowe – kreowanie wizerunku

Warsztaty świadomego wizerunku

Czy chcesz być swoją osobistą stylistką, która zna się na modzie i podejmuje wyłącznie świadome decyzje? Jeśli tak, to coaching wizerunkowy będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Organizowany przeze mnie warsztat w galerii handlowej uzmysłowi wszystkim uczestnikom na co należy zwracać uwagę oraz jak kupować, zestawiać ubrania, dobierać fasony i kolory odpowiednie dla Ciebie oraz Twojej sylwetki. Innymi słowy, szkolenie wizerunkowe pomoże stworzyć Tobie nowy image, w którym będziesz zachwycać nie tylko nowym wyglądem, ale również pewnością siebie.

Szkolenie wizerunkowe – wyraź siebie!

Jeśli nie przepadasz za swoim wyglądem i unikasz patrzenia w lustro, bez wątpienia potrzebujesz zmiany. Zarówno pierwsze wrażenie, jak i odpowiednia prezencja na co dzień jest bardzo ważna, jednak niewiele osób potrafi samodzielnie zadbać o swój styl. Szkolenie wizerunkowe okażą się więc strzałem w dziesiątkę dla wszystkich osób, które są znudzone swoim wyglądem i chcą odnaleźć swój własny sposób ubierania się. Dzięki prowadzonym przeze mnie zajęciom będziesz mógł wyrazić siebie i pokazać, kim naprawdę jesteś!

Dla kogo jest coaching wizerunkowy?

Kreowanie wizerunku odbywające się na zajęciach coachingu wizerunkowego dedykowane jest przede wszystkim dla osób zajmujących stanowiska publiczne oraz dla wszystkich aspirujących do pełnienia odpowiedzialnych funkcji. Zgłaszają się do mnie najczęściej managerowie, politycy oraz liderzy, czyli innymi słowy – osoby o wysokiej pozycji społecznej i towarzyskiej, lecz nie tylko. Kreowanie wizerunku jest niezwykle przydatne również dla osób przygotowujących się do pełnienia nowych ról społecznych, czy też zawodowych oraz dla tych, którzy chcą zacząć świadomie budować swój wizerunek, który będzie spójny zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie.

Kreowanie wizerunku – jakie korzyści wyniesiesz z naszego spotkania?

Korzyści wynikających ze świadomego kreowania wizerunku jest wiele. Nabycie rzetelnej wiedzy oraz pewności siebie pozwoli Tobie podejmować zupełnie nowe wyzwania oraz nowe role. Nabycie odpowiednich umiejętności społecznych oraz budowanie dobrych relacji międzyludzkich opartych przede wszystkim na zaufaniu oraz wiarygodności, to podstawa w sytuacji, gdy zajmujemy stanowisko kierownicze, lecz nie tylko.

Szkolenie wizerunkowe przynosi wiele korzyści

Coaching wizerunkowy pozwoli Tobie na odkrycie mocnych stron oraz pomoże Ci jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał. Bardzo chętnie zainspiruję Cię do tworzenia lub też całkowitej zmiany stylu, w taki sposób, by był on w całkowicie spójny z Twoją osobowością, temperamentem oraz systemem wartości. Dzięki temu szkoleniu, będziesz mógł tworzyć profesjonalny i świadomy image, odnosić liczne sukcesy zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym oraz zwiększać skuteczność w realizacji celów do których dążysz. Coaching odbędzie się w galerii handlowej w grupie od 4 do 6 osób. To inspirujące 5 godzin w gronie kobiet, które tak jak Ty, chcą poznać tajniki stylizacji. Proponuję swoją pomoc zarówno mieszkańcom Warszawy, jak i Poznania. Zapraszam do kontaktu!

1 (127)