Course Content
Osobista Stylistka Masterclass
W dzisiejszych realiach nie wystarczy umieć założyć ubranie. Osobisty Stylistka, to zawód misji, który powinien łączyć wartości zawodowe i etyczne, aby dostarczać klientom kompleksową oraz odpowiedzialną pomoc w kreowaniu ich wizerunku.
0/2
Osobista Stylistka-Masterclass
About Lesson

Nie wystarczy umieć założyć ładną bluzkę…

 

Do czego służy moda?

  • Wyrażanie tożsamości: Nasz sposób ubierania może mówić wiele o tym, kim jesteśmy i co dla nas ważne. Wybierając ubrania, które odpowiadają naszym preferencjom, przekazujemy światu informacje o naszej tożsamości kulturowej, przekonaniach i wartościach.
  • Pewność siebie: Noszenie ubrań, które pasują do naszego stylu, może znacząco wpłynąć na naszą pewność siebie. Czujemy się lepiej, gdy wyglądamy i czujemy się zgodnie z tym, kim jesteśmy. Indywidualny styl może pomóc nam wydobyć nasze najlepsze cechy i podkreślić nasze mocne strony.
  • Kreatywność: Moda oferuje nam możliwość wyrażania swojej kreatywności poprzez zestawianie różnych ubrań, kolorów, tkanin i dodatków. Tworzenie unikalnych kombinacji może być formą artystycznego wyrazu.
  • Przyjemność i ekspresja: Moda może być źródłem przyjemności i radości. Wybierając ubrania, które nam się podobają, możemy cieszyć się procesem tworzenia swojego wizerunku i czerpać z tego satysfakcję.
  • Wyrażenie zmian: Nasz styl ubierania może odzwierciedlać nasze zmienne nastroje, przemiany życiowe i rozwój osobisty.

 

 

Exercise Files
Koszt ubrań.pdf
Size: 21,33 KB