SOCIAL MEDIA TALENT

Social Media / Digital Talent

Fashion Influencer – Influencer marketing – jest silnie związany z dynamicznym rozwojem mediów społecznościowych.

Jako stylistka, art director i digital creator wspieram marki modowe, projektantów oraz duże Polskie oraz międzynarodowe platformy e-commerce, realizując dla marek mody- mini kampanie foto/ video z przeznaczeniem social media, wg. własnego konceptu artystycznego i estetyki, natomiast zdecydowanie w poszanowaniu  DNA marki którą reprezentuję.
Jako stylistka, czasem producent i art director kampanii mody, wiem jak olbrzymie  sesje generują koszty: producent, modelka, fotograf, stylistka, wizażystka, wynajęcie studia, to tylko podstawy.
Ja proponuję formułę zastępującą duże i kosztowne sesje czy kampanie wizerunkowe, ponieważ cały koncept jest w „moich rękach”.
 
Zalety współpracy:
  • wykorzystywanie wizerunku eksperta w mediach społecznościowych, doświadczonej stylistki mody i art director
  •  kreatywny koncept na film przygotowany przez stylistę/art director
  • organizacja i realizacja sesji/video
  • montaż postprodukcja filmu również jest w moich rękach
Co otrzymuje marka?
 
GOTOWĄ REALIZACJĘ: 20 – 30 sekundowy film z wizerunkiem profesjonalnej stylistki mody do wykorzystania na mediach społecznościowych (optymalny czas angażujący odbiorcę)
Oraz wykorzystanie materiału na social mediach stylistki (cross-promocja)
Lub kreatywną sesję zdjęciową.

Podejmuję współpracę tylko z markami, których estetyka oraz filozofia spójna jest z moimi wartościami. Realizuję projekty w trosce o spójny wizerunek marki, oraz wiarygodność zarówno strony zlecającej projekt jak i swojej.