Like a Star- Sesja Zdjęciowa

Like a Star

„KAŻDY choć raz powinien spojrzeć na siebie oczami artysty i poczuć  magię „zatrzymania chwili” .

 

Like a Star- może pretensjonalnie, ale takie odczucie towarzyszyło mi podczas mojej wizerunkowej sesji i postanowiłam potraktować rzecz dosłownie. A skoro potrzeba jest matką wynalazków, wzrosła we mnie potrzeba do podzielania się emocjami, które rozpaliły we mnie kobiecość, seksapil i piękno. To niewątpliwie dzięki energii i kunsztowi pracy niesamowitych artystów ze świata fotografii, mody i wizażu, z którymi możesz mieć przywilej obcowania i których już teraz zapraszam do współpracy z Tobą.

Sesję realizowaliśmy nad morzem a jej rezultat widnieje na stronie. I choć z reguły bywam po tej drugiej stronie, w roli stylisty, w tym dniu doświadczyłam poczucia wyjątkowości. Magia, która roztaczała się wokół mnie podczas sesji była tak silnym doświadczeniem, że dziś pragnę podzielić się nim z Tobą, oferując profesjonalną sesję zdjęciową Tobie. Oczywiście w atmosferze wyjątkowości, przy lampce prossecco i wparciu najwspanialszego teamu.

 

Tomek Tomkowiak

Twoją indywidualną sesję wykona Tomek Tomkowiak– uznany artysta w dziedzinie fotografii beauty, art, glamour, fashion, nude oraz reportaż, nagradzany za swoją twórczość na skalę międzynarodową. Artysta z ponad 20 letnim doświadczeniem w fotografii kobiet i pasjonat kobiecego piękna.

Posiada publikacje w magazynach modowych, podróżniczych i life-stylowych, m.in. w: VIVA, COSMOPOLITAN, ELLE, HARPER`S BAZAAR, PODRÓŻE, POZNAJ ŚWIAT, TRAVELER, NATIONAL GEOGRAPHIC, KONTYNENTY, LAIF, DIGITAL PHOTOGRAPHER, DIGITAL CAMERA, BeaUnu Magazine..

 

Stylizacja + Make Up

Będę przy Tobie na każdym etapie realizacji. Nasz team zadba o każdy szczegół, taki jak: wybór miejsca i klimat sesji. Dlatego najpierw zechcemy Cię bliżej poznać i przyjrzeć się Twoim pragnieniom.

Na planie otrzymasz również wsparcie profesjonalnej wizażystki/ charakteryzatorki z doświadczeniem w kampaniach mody, sesjach wizerunkowych oraz reklamach telewizyjnych.

 

Piękno jest Tobą i jest w Tobie, niezależnie od wieku. A zatrzymanie czasu, który nieustannie biegnie, w wysublimowany sposób, jest najlepszym prezentem jaki możesz sobie podarować.

Cena: ustalana indywidualnie.

GIFT CARD (1)