LOVE my Shape- Natalia Penar

 

 Stylizacja Love my Shape

 

  • 2,5 h stylowe spotkanie w Centrum Handlowym
  • Poznanie indywidualnej mapy swojego ciała i jego mocnych stron
  • Odkrycie faktoru X- każdy go posiada, dokopiemy się do niego
  • Odkrywanie fasonów, kolorów, ubrań o których istnieniu nie miałaś/eś pojęcia
  • Eksperymentowanie i odświeżenie swojego wizerunku

Czy zdarzyło Ci się zostać wrzuconym do worka gruszek, jabłek, cegieł, wiolonczel czy też innych przedmiotów? A może przekopując stylowe podręczniki sama się do niego wrzuciłeś/ aś? Na początku swojej stylizacyjnej drogi również pracowałam schematycznie, wrzucając nasze ciała do określonych folderów, trzymając się sztywno stylizacyjnym regułom.

Dziś wiem, że jest to upraszczające i zamyka nas w nawias określonych i zarezerwowanych dla konkretnych sylwetek krojów czy fasonów, których  stajemy się zakładnikami. A moda to przestrzeń, wolność, odkrywanie, przestworze eksperymentów, a nie zestaw podręcznikowych powtarzalnych regułek, którym czasem trudno być wiernym.

[/vc_column_text]

Stylizacja Love my shape

Stylizacja w duchu Love My Shape to INTUICYJNOŚĆ. Ma na celu otworzyć Cię na eksperymenty i odrywanie swojego ciała, jego akceptację, niezależnie od rozmiaru i kształtów, bo wszystkie są idealne i wszystkie można ciekawie „opakować”.

Stylizacja Love My Shape to 2,5 godzinne złapanie oddechu od codzienności i podarowanie sobie uwagi podczas stylowego tournee z Natalią Penar- doświadczoną stylistką w wybranym centrum handlowym, podczas którego odkryjesz swoje MOCNE STRONY oraz nauczysz się je świadomie podkreślać. Przede wszystkim podczas stylowych wyborów nauczysz się czerpać z zasobów intuicji. Bez presji i reguł.

Cena: 590 zł

 

 

NAPISZ DO MNIE