PAKIET: SORT+SHOP+STYLE

 

1. Dzień: Detox Szafy „Sort”

Jeśli:

  • „Nie masz się w co ubrać”?
  • Masz wrażenie że Twoja szafa jest wypełniona po brzegi a Twój wygląd i codzienne stylizacje są powtarzalne i bezpieczne.
  • Powielasz wciąż te same zestawy i brakuje Ci świeżego spojrzenia na swoje ubrania i wygląd.
  • Ubrania nie są Twoją bronią i świadomą decyzją, a tarczą za którą się chowasz.
  • Czujesz się nieatrakcyjnie i niepewnie.
  • Brakuje Ci polotu a zdefiniowanie stylu sprawia Ci kłopot.

TEN PAKIET JEST DLA CIEBIE

Detoksykacja szafy to stylowe konsultacje.

W Twoim domowym zaciszu, przeanalizujemy to kim jesteś i jakie są Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Omówimy PROPORCJE Twojej sylwetki oraz warte podkreślenia strony. Przyjrzymy się szafie. Przeprowadzimy selekcję oraz przygotujemy zestawy Ready to Wear – na każdą okazję. 

3-4 h

.

2. Dzień: ZAKUPY „Shop”

Zakupy ze mną to najbardziej ekscytujące ze stylizacyjnych etapów. Kiedy po detoksie, w Twojej szafie wiszą ubrania skomponowane w „nowe” zestawy, które dostały nowe życie, czekają nas ZAKUPY. Po pierwsze odpowiadające Twoim potrzebom. Po drugie starannie zaplanowane na podstawie wcześniejszego wywiadu. Po trzecie w oparciu o budżet, który zdecydujesz się przeznaczyć na odświeżenie szafy. A po czwarte z asystą doświadczonej stylistki, która skrupulatnie zadba o każdy look. 

ok. 6-7h

3. Dzień: STYLIZACJA „Style”

Ostatnim etapem naszej stylowej podróży jest podsumowująca wizyta stylistki po zakupach w Twoim domu w celu wystylizowania Twoich nowych ubrań i uzupełnienia je w dodatki i akcesoria. Podczas spotkania sporządzimy lookbook stylizacji w postaci zdjęć, które ułatwią Ci późniejsze komponowanie samodzielnych zestawów. 

ok. 3-4h

Cena Pakietu: 4999 zł

*Usługa stacjonarnie na terenie Poznania. W przypadku innych miast należy doliczyć koszt dojazdu lub ewentualnego noclegu. 

 

ZADAJ PYTANIE: