Osobista stylistka Łódź

Pomogę odnaleźć Ci swój własny i niepowtarzalny styl

Twoim miejscem zamieszkania jest Łódź, chciałabyś odnaleźć swój styl oraz poczuć się pewnie we własnej skórze? Zakupy nie są dla Ciebie przyjemnością, a przykrym obowiązkiem? Możemy to zmienić! Jestem osobistą stylistką, która każdą/ każdego z Was traktuje w sposób indywidualny – stylową przygodę możemy rozpocząć od analizy stylu oraz przeglądu szafy. Jestem pewna, że znajdziemy w niej ubrania, których w ogóle już nie nosisz, w których źle się czujesz, ale z jakiegoś powodu nadal się w niej znajdują. Czas zastąpić je nieprzypadkowymi ubraniami, w których się zakochasz. Zweryfikujemy Twoje potrzeby i codzienny ubiór – poproszę Cię o wypełnienie kwestionariusza, który pozwoli mi lepiej Cię poznać. Uważasz, że osobista stylistka nie jest dla Ciebie? Z przyjemnością pomogę Ci pozbyć się tego przekonania a nasze spotkanie z pewnością zapamiętasz na bardzo długo!

Osobista stylistka. Łódź – w jakich sytuacjach moja pomoc okaże się niezbędna?

Jeżeli zależy Ci wyłącznie na analizie ubioru i doborze ubrań, które lepiej do Ciebie pasują, podkreślają osobowość i urodę, możemy spotkać się tylko na analizie szafy. Jeżeli poszukujesz osobistej stylistki w Łodzi, która pomoże Ci w zakupach i udzieli praktycznych rad, czeka nas jedno z przyjemniejszych spotkań, jakim jest wspólny shopping. Możemy też połączyć te obie rzeczy i spędzić razem znacznie więcej czasu, gruntownie analizując Twój lookbook – zajmiemy się wtedy zarówno analizą zawartości Twojej szafy, jak i rozpoczniemy „tournee” po sklepach aby znaleźć ubrania, które najlepiej podkreślą Twój nowy styl i mocne strony. Z pewnością będzie to dla Ciebie niezwykle inspirująca lekcja. Gwarantuję, że po niej zakupy staną się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Twoja osobista stylistka w Łodzi – zapraszam Cię do kontaktu!

Jestem osobistą stylistką, która pomaga między innymi mieszkankom miasta Łódź poczuć się lepiej każdego dnia. Zadbam o zawartość Twojej garderoby, doradzę co powinnaś nosić, a czego unikać i zaplanuję Twoją metamorfozę w taki sposób, by była ona dla Ciebie satysfakcjonująca. Jeżeli zainteresowała Cię moja propozycja, serdecznie zachęcam do kontaktu mailowego, telefonicznego lub też za pośrednictwem formularza znajdującego się w zakładce „kontakt”. Jestem pewna, że już wkrótce zobaczysz samą siebie w zupełnie innym świetle, w stu procentach podkreślającym Twoją osobowość.

IMG_9488