Osobista stylistka Szczecin

Poczuj się pewnie, pięknie i kobieco!

Na pomoc i skorzystanie z wiedzy osobistej stylistki decydują się dziś nie tylko znane osobistości oraz celebryci, ale również osoby znajdujące się poza sferą publiczną. Coraz więcej z nich ma świadomość, jak ważna jest odpowiednia prezencja i najlepszy z możliwych wizerunek, która ma ogromny wpływ na nasze postrzeganie w oczach innych. W kontaktach z Wami udowadniam więc, że usługi te nie są zarezerwowane wyłącznie dla osób show-biznesu. Osobista stylistka mody pomoże kobiecie takiej, jak Ty w wykreowaniu swojego stylu, w którym poczujesz się pięknie, pewnie i niezwykle kobieco. Jeśli mieszkasz w mieście, jakim jest Szczecin, z przyjemnością spotkam się z Tobą na osobistej lekcji stylu.

Osobista stylistka. Szczecin – koniec z nudnymi ubraniami!

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek otworzyć szafę i nie zobaczyć w niej nic, co nadawałoby się do założenia, mimo tego, że pękała ona w szwach? Nie Tobie jednej! Wbrew pozorom nadmiar ubrań może przeszkadzać i powodować trudności w skompletowaniu odpowiedniego stroju. Jeżeli nie wiesz, w co się ubrać, by wyglądać modnie i czuć się dobrze, pomoc osobistej stylistyki okaże się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Stylistka to osoba będąca specjalistką od wizerunku, która zajmuje się profesjonalnym doradztwem w tym właśnie zakresie. Podczas naszego spotkania dokładnie przeanalizuję Twój charakter, styl życia, typ sylwetki, upodobania, a następnie zawartość Twojej garderoby. To wszystko bowiem ma wpływ na to, jak się czujesz a w konsekwencji na to, jak na co dzień ubierasz.

Poszukujesz osobistej stylistyki w Szczecinie? Spotkajmy się na kawie!

Od kilku lat efektywnie zajmuję się kreowaniem wizerunku jako osobista stylistka, oferująca swoją pomoc między innymi mieszkańcom Szczecina. Poprzez pracę nad stylem wpłynęłam na życie osobiste i zawodowe setek klientów z Polski i za granicy. Nie ma dla mnie „trudnych przypadków”, ponieważ praca ze stylem, osobowością oraz sylwetkami jest zawsze wyzwaniem i przyjemnością. Co więcej, każda z Was jest dla mnie niezwykłą przygodą, podczas której wspólnie docieramy do Waszych marzeń, pragnień i ukrytej czasem głęboko osobowości. Jestem pewna, że nasze spotkanie będzie dla Ciebie fascynującą lekcją.

IMG_9488