Znana osobista stylistka Warszawa

Styl jest w każdym z nas! Wystarczy go tylko odkryć

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek otworzyć szafę i nie zobaczyć w niej nic, co nadawałoby się do założenia, mimo tego, że pękała ona w szwach? Doskonale to znam, tak samo jak wiele moich dotychczasowych klientek. Wbrew pozorom nadmiar ubrań może przeszkadzać i powodować trudności w skompletowaniu odpowiedniego stroju. Jeżeli nie wiesz, w co się ubrać, by wyglądać modnie i czuć się dobrze, dobry stylista okaże się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Dlaczego? Ponieważ pomoże Ci ukryć to, co chcesz ukryć i pokazać to, co jest Twoim atutem!

Już od wielu lat, jako znana, osobista stylistka zajmuję się profesjonalnym doradztwem w tym właśnie zakresie. Podczas naszego spotkania dokładnie przeanalizuję Twój charakter, styl życia, typ sylwetki, upodobania, a następnie zawartość Twojej garderoby. W miłej atmosferze, przy filiżance aromatycznej kawy rozpoczniemy podróż po Twój nowy styl. Pracuję w mieście Warszawa, ale nie tylko – tak naprawdę nie ogranicza mnie lokalizacja.

Stylistka. Warszawa – nasze spotkanie będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością

Wiele osób może mieć obawy poszukując znanej stylistki w Warszawie, głównie przez ryzyko wysokiej ceny. Jest to przekonanie mylne, ponieważ prawda jest taka, że dzięki współpracy ze stylistką można zaoszczędzić! Dlaczego tak się dzieje? To proste – jestem w stanie doradzić Tobie zakup takich ubrań, które rzeczywiście będą Ci potrzebne i dzięki którym będziesz w stanie tworzyć interesujące i przyciągające uwagę outfity na wiele różnych okazji. Jestem pewna, że nieraz zdarzyło Ci się kupić rzeczy, których później nie nosiłaś. Ze stylistką u boku takie sytuacje nie będą miały miejsca.

Osobista stylistka – czego nauczysz się podczas naszej lekcji stylu?

Decydując się na usługi stylistyki musisz wiedzieć, że nasza współpraca będzie miała kilka etapów, a pierwszym z nich jest przegląd Twojej szafy. Detoksykacja szafy, to stylowe preludium dzięki któremu, po pierwsze poznasz proporcje własnej sylwetki i mapę swojego ciała. Po drugie, stracisz po to, żeby zyskać! Pozbędziemy się naprawdę niepasujących do Ciebie ubrań, które zamiast dodawać, odejmują Tobie uroku, charakteru, czy też atrakcyjności. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nieatrakcyjna garderoba może być źródłem frustracji każdego dnia, dlatego postaram się temu zaradzić.

Dobry stylista. Warszawa – pomogę Ci odpowiednio zaplanować zakupy

Posiadam dużą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, dzięki którym mogę świadczyć profesjonalną pomoc, taką jak zakupy ze stylistką między innymi w Warszawie. Moja propozycja pomocy kierowana jest także dla zabieganych, ponieważ oferuję możliwość zakupów online, co oznacza, że nie będzie ograniczać nas ani miejsce, ani czas. To doskonała alternatywa dla zakupów stacjonarnych, którą doceniło już wielu moich Klientów.

Zakupy ze stylistką posiadają wiele zalet oraz korzyści. Co więc możesz zyskać decydując się na moją pomoc?

  • radość, energię blask oraz o wiele większą pewność siebie
  • stylowy dzień, pełen zaskakujących niespodzianek z Twoją osobistą stylistką
  • przemyślane, kompleksowe i dobrze zaplanowane zakupy
  • wizerunek, który nie będzie przebraniem, a wzmocnieniem zalet i podkreśleniem charakteru
  • ubrania skomponowane w zestawy, dzięki którym wszystko będzie do siebie dopasowane
  • nieprzekalkowany, oryginalny wygląd, który będzie Cię wyróżniał
  • receptę na styl, którego nie da się kupić, ale który możesz nabyć i rozwijać

Znana stylistka. Warszawa – poznajmy się bliżej!

Jeżeli jesteś znudzona zawartością swojej garderoby i nie czujesz się dobrze w swoich ubraniach, to wyraźny znak, że potrzebujesz pomocy dobrej stylistyki. Serdecznie zachęcam Cię do kontaktu. Jestem pewna, że nasza współpraca będzie dla Ciebie wysoce satysfakcjonująca!

IMG_9488