Osobista stylistka Wrocław

Spotkanie, podczas którego odkryjemy Twój styl

Choć w przeszłości pomoc osobistej stylistki zarezerwowana była głównie dla znanych osobistości, praktyka pokazuje, że dziś jest inaczej. Coraz więcej osób znajdujących się poza sferą publiczną ma świadomość, jak ważna jest odpowiednia prezencja i najlepszy z możliwych wizerunek, która ma ogromny wpływ na nasze postrzeganie w oczach innych. W kontaktach z Wami udowadniam więc, że usługi te nie są zarezerwowane wyłącznie dla osób show-biznesu. Dobry stylista mody pomoże kobiecie takiej, jak Ty w wykreowaniu swojego stylu, w którym poczujesz się pięknie, pewnie i niezwykle kobieco. Jeśli mieszkasz w mieście, jakim jest Wrocław, skontaktuj się ze mną już dziś i sprawdź, jak wiele możesz zyskać! Nasze spotkanie będzie miało charakter typowo praktyczny – dzięki temu wyniesiesz z niego stricte praktyczną i możliwą do zastosowania w codziennym życiu lekcję stylu oraz świadomego budowania swojego wizerunku.

Twoja osobista stylistka we Wrocławiu – sprawię, że poczujesz się pewniejsza siebie

Jako osobista stylistka, która ma za sobą już wiele spotkań z Wami, kobietami które spotykam każdego dnia jestem pewna, że przynajmniej raz zdarzyło Ci się otworzyć szafę i nie zobaczyć w niej nic, co nadawałoby się do założenia, mimo tego, że pękała ona w szwach. Lecz nie martw się – nie Tobie jednej! Wbrew pozorom nadmiar ubrań może przeszkadzać i powodować trudności w skompletowaniu odpowiedniego stroju. Jeżeli nie wiesz, w co się ubrać, by wyglądać modnie i czuć się dobrze, pomoc osobistej stylistyki okaże się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Jednak zacznijmy od tego, kim właściwie jest stylistka? Jest to osoba będąca specjalistką od wizerunku, która zajmuje się profesjonalnym doradztwem w tym właśnie zakresie. Podczas naszego spotkania dokładnie przeanalizuję Twój charakter, styl życia, typ sylwetki, upodobania, a następnie zawartość szafy.

Osobista stylistka. Wrocław – porozmawiajmy o Twoich kolorach i fasonach

Jeżeli poszukujesz pomocy osobistej stylistyki we Wrocławiu myślę, że już wkrótce będziemy miały okazję się spotkać. Od kilku lat efektywnie zajmuję się kreowaniem wizerunku jako osobista stylistka, oferująca swoją pomoc zarówno gwiazdom, jak i osobom znajdującym się poza sferą publiczną. Poprzez pracę nad stylem wpłynęłam na życie osobiste i zawodowe setek klientów z Polski i za granicy. Nie ma dla mnie „trudnych przypadków”, ponieważ praca ze stylem, osobowością oraz sylwetkami jest zawsze wyzwaniem i przyjemnością. Jeżeli również i Ty chciałabyś zmienić coś w swojej garderobie, by czuć się lepiej każdego dnia skontaktuj się ze mną – z przyjemnością spotkam się z Tobą na kawie w miłym miejscu, w którym rozpoczniemy przygodę z Twoim nowym stylem.

IMG_9488