Osobisty Stylista- II stopień

Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł – Robert Kiyosaki

KURS OSOBISTY STYLISTA II STOPIEŃ:

Zawód stylisty często stawia przed nami duże wyzwania. Zwłaszcza na początku, kiedy przecierasz swoje pierwsze szlaki w relacji z klientem i kiedy oczekuje się od Ciebie profesjonalizmu. Kurs II stopnia jest kursem praktycznym. Z moim wsparciem posiadając wiedzę teoretyczną, krok po kroku wykonasz swój pierwszy profesjonalny przegląd szafy oraz personal shopping z realnym klientem.

 

Komu dedykowany jest kurs?

 

  • Osobom, które odbyły szkolenie I stopnia.
  • Osobom, które pracują w zawodzie stylisty/personal shoppera/doradcy wizerunkowego.
  •  Absolwentom szkół mody i stylizacji
  • Osobom po kursach z wiedzą teoretyczną, które chcą wzmocnić wiedzę praktyczną – przegląd szafy + zakupy z realnym klientem

PROGRAM:

  • Wspólny przegląd szafy oraz analiza stylu w domu klienta
  • Personal Shopping z klientem
  • Wskazówki na START
  • 2h mentoring online po odbyciu kursu

 

CZAS TRWANIA: 2 dni 

Szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu, z potwierdzeniem odbycia profesjonalnego szkolenia.

CENA: 4500 pln

(dla kursantów, którzy przeszli kurs I stopnia w mojej pracowni 10 % zniżki)

Opinia Kursantki

START- UP Z NATALIĄ PENAR

Witaj Natalio,

Moją opinię postanowiłam napisać w formie listu, bo wolę zwracać się bezpośrednio do Ciebie.

Zacznę od tego, że zamierzałam na tym kursie tak naprawdę nauczyć się podstaw stylizacji dla siebie, ale dał mi on o wiele więcej. Dzięki Tobie pomyślałam o pomaganiu innym. Uświadomiłaś mi, jaki potencjał rozwoju usług stylizacyjnych drzemie w firmie, którą prowadzę i jaką może to stanowić wartość dodaną mojej pracy , a nawet alternatywę zawodową gdybym kiedyś zapragnęła zmian. Umiejętności, które mi zaproponowałaś na kursie były ubrane w gotowe scenariusze i zawierały niesamowite wsparcie z Twojej strony, a także ze strony Twoich asystentek.

Dzięki kursowi ulepszyłam swoją komunikację z klientkami, tak aby przekazywać im nie tylko wiedzę, ale też budować ich poczucie własnej wartości i pewność siebie. Sama wyglądam dzięki temu teraz tak, iż wiele osób zauważa, iż zajmuję się modą. Składa się na to nie tylko świadomość sylwetki, kolorów i jakości ubrań oraz dodatków, ale przede wszystkim coraz większa odwaga. Odwaga, by eksperymentować, ale też by nadal realizować swoją pasję i w końcu traktować ją poważnie jak pracę, a nie tylko jako hobby. Już poświęcam na nią środki bez poczucia winy, iż bezproduktywnie marnuję czas i pieniądze, które teraz wydaję o wiele bardziej świadomie, a więc paradoksalnie można powiedzieć, że oszczędzam.

Pomogłaś mi ukochaną rozrywkę przekształcić w sposób na życie, a w przyszłości być może i w źródło utrzymania. Dążę do tego , aby tak było. Pokazałaś mi , jak sama pracujesz i dzięki temu mogłam zobaczyć w praktyce, jak niesamowitym procesem i przeżyciem jest tworzenie wizerunku .Teraz mogę sama zaznawać radości płynącej z zachwytów klientek, kiedy widzą siebie w nowej, lepszej, piękniejszej, ciekawszej wersji. Bardzo cenię sobie możliwość bycia z Tobą w stałym kontakcie i poczucie, że zawsze mogę liczyć na Twoją pomoc i dalsze wsparcie , kiedy mam chwile zawahania albo z czymś sobie nie radzę.

Jesteś nie tylko mentorką, ale też ciągłą inspiracją i moim impulsem do rozwoju.  Osobom, które się zastanawiają nad wzięciem udziału w Kursie Personal Shopper chciałabym go polecić ze względu na jego niezwykle osobisty charakter, co czyni go wyjątkowym. Uważam, że jest wspaniały, gdyż działa dwutorowo, pomaga w kreowaniu własnego wizerunku oraz wizerunku swojej firmy, ale też uczy jak stworzyć z tego krok po kroku zawód, z którego można czerpać satysfakcję.

Tak więc kolejny raz Ci dziękuję tą recenzją i gorąco zachęcam wszystkich do skorzystania z Twoich szkoleń.

Monika.

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Wypełnij formularz i zapisz się na kurs.

Potwierdzimy Twój udział w kursie drogą mailową oraz wszystkie detale ustalimy indywidualnie.

NAJBLIŻSZY PLANOWANY TERMIN: MAJ 2021

MIASTO: POZNAŃ

1 (129)
    Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.