Stylizacja 3 in 1

Mini Przegląd Szafy + Analiza Stylu +Mini Shopping

3 in 1

To skrojony do Twoich indywidualnych wymagań pakiet 3 usług, na który składają się: Analiza Stylu, Mini Przegląd Szafy i Mini Shopping.

Jak wygląda spotkanie w praktyce?

1.Mini Przegląd Szafy w oparciu o walizkę. Wyobraź sobie, że wyjeżdzasz w tygodniową podróż, w którą musisz zabrać ubrania na co dzień, spotkania biznesowe oraz specjalną okazję. Zorganizuj swoją walizkę w taki sposób, aby pokazać w niej siebie. W walizce powinny znaleźć się ubrania, obuwie, akcesoria, biżuteria, rzeczy które uwielbiasz oraz te, co do których masz ewentualną wątpliwość. Przyjrzymy się wspólnie Twoim ubraniom, omówimy fasony, kolory, sposób w jaki je nosisz, zrobimy wspólnie selekcję, i zaprezentuję Ci nowe formy łączenia Twoich ubrań.

2. Analiza Stylu: na podstawie wcześniejszego „wywiadu”, w formie prezentacji (którą otrzymasz w wersji online po spotkaniu), zaprezentuję wizję na Twój wizerunek, który będzie niczym innym, niż wydobyciem osobowości poprzez styl. Styl który jest w Tobą i jest w Tobie. Na ANALIZĘ STYLU składa się propozycja stylowego kierunku, wskazanie odpowiednich dla Twojej figury fasonów, palety kolorystycznej, fryzury.

Kwintesencją analizy stylu będzie:

3. Mini Shopping: podczas którego, wskażę Ci konkretne propozycje zestawów, które w trakcie sesji możesz zakupić. Przybliżę mapę sklepów do których warto zajrzeć, i podpowiem na co zwracać uwagę, podczas samodzielnych stylowych wypraw.

Ramy czasowe:

Na spotkanie powinnaś zarezerwować około 6-7h

Skorzystaj z pomocy stylisty i odkryj swój nowy styl

Jestem zdania, że sztuką jest odnajdować ubrania, które będą podkreślać indywidualny styl oraz temperament każdej osoby. Wiem, że wiele osób może mieć z tym problem, dlatego też bardzo chętnie podejmę się współpracy z Tobą.

Cena: 3000 zł

GIFT CARD