Stylistka w reklamie

Praca podczas kampanii reklamowych

Moja praca nie opiera się wyłącznie na pomocy osobom ze świata mediów, czy też mody. Od wielu lat współpracuję również z wieloma firmami podczas tworzenia różnego rodzaju reklam. Nie da się ukryć, że rola, jaką odgrywa stylistka w reklamie jest nieoceniona – to, w jaki sposób będą prezentować się aktorzy może zaważyć na sukcesie danej kampanii. Niespójny wizerunek lub też niedopasowane ubrania to najczęściej popełniane błędy, których można w łatwy sposób uniknąć kontaktując się z doświadczonym specjalistą z zakresu kreowania wizerunku.

Głównym zadaniem stylistki w reklamie jest współtworzenie odpowiedniego wizerunku, co w praktyce oznacza określenie, w jaki sposób dany aktor powinien się ubierać i jakie fasony ubrań będą dla niego najbardziej odpowiednie. Nie każdy ma świadomość, że strój powinien być dopasowany nie tylko do charakteru nagrywanego materiału, ale również do sylwetki osoby, która będzie w nim występować. Moje wieloletnie doświadczenie oraz nieustannie poszerzana wiedza sprawiają, że jestem w stanie tworzyć dopasowane stylizacje, które będą doskonale współgrać tematyką reklamy.

Stylistka w reklamie – umiejętność bezpośredniego kontaktu z ludźmi

Warto również wiedzieć, że dobra stylistka powinna posiadać odpowiednie cechy charakteru, umożliwiające wykonywanie swojej pracy w sposób profesjonalny. Mam tu na myśli przede wszystkim komunikatywność i otwartość. Moja praca opiera się na bezpośrednim kontakcie z ludźmi, dlatego też potrafię ich słuchać oraz pomagać w dokonywaniu najlepszych wyborów. Jestem również bardzo cierpliwa i elastyczna, dzięki czemu miałam okazję pracować przy wielu różnorodnych kampaniach.

Stylistka umożliwia tworzenie spójnych i dopasowanych stylizacji, które będą współgrały z charakterem nagrywanego materiału, dlatego też jej obecność jest tak ważna. Jeśli więc poszukujesz kogoś, kto w odpowiedni sposób zadbałby o stroje w reklamie, serdecznie zapraszam Cię do kontaktu. Moje wieloletnie doświadczenie, duża wiedza oraz indywidualne podejście do każdej współpracy będą gwarancją Twojej satysfakcji.

IMG_1998
Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.