TAKA JAKĄ CHCĘ- LETNIA EDYCJA

2 Edycja!

Inspirujące, letnie spotkanie kobiet świadomych ze stylistką, kreatorką wizerunku Natalią Penar.

Wyobraź sobie kobietę, którą podziwiasz. Jest niezależna, nie przejmuje się zdaniem innych. Jest wolna od wszelkich klisz  i projekcji. Ona sama projektuje siebie i swoje życie. Zbudowana z doświadczeń i rozsmakowana życiem. Świadoma. Nie musi mieć na sobie markowych ubrań, żeby podkreślić swój status, charakter i wyjątkowość. To ona ubrania takimi czyni poprzez sposób w jakie je nosi. Bo jest to kobieta, która ma też swój styl i chętnie go podkreśla. Chętnie też eksperymentuje, ponieważ wie, że dzięki temu odkryje co dla niej dobre. Ta kobieta ceni jakość. Jest selektywna, liczy się dla niej możliwość wyboru, ale wybiera z głową. Nie zajmuje sobie głowy trendami, ponieważ sama dla siebie jest ikoną. Lubi przyjmować komplementy ale też chętnie komplementuje. Dba o stan ducha i kocha siebie bo wie że jej siła bije z jej wnętrza. JEST TAKA, JAKA CHCE…

TAKA JAKĄ CHCE… to opowieść to Tobie. O tym że nic nie musisz, o odkrywaniu siebie i poczuciu wolności również jaką daje moda, niezależnie od wieku oraz sylwetki.

TAKA JAKĄ CHCE – to 2,5 h spotkanie ze sobą i stylizacją,  w inspirującej energii kobiecej, spotkanie podczas którego poczujesz że, jedyną granicą i jedynym maksimum jesteś Ty.

Spotkanie odbędzie się  w nieprzypadkowym miejscu na mapie Poznania – STUDIO IKART, położone w zabytkowej kamienicy. Pierwszej edycji towarzyszyła projektantka biżuterii KLARA KOSTRZEWSKA, a uczestniczki spotkania cieszyły się otrzymanym przez projektantkę 25 % rabatem na zakup biżuterii z kodem TAKA JAKĄ CHCĘ.

 

 

 

Partnerem 2 edycji jest ROMA Concept Store, miejsce z autorską selekcją asortymentu od polskich projektantów, twórców i rzemieślników, które dla uczestniczek spotkania przygotowało niespodziankę.

 

 

www.romaconcept.pl

 

PROGRAM:

  • Filozofią której podstawą ubioru i ikoną stylu jesteś Ty i Twoja osobowość
  • Zarządzanie szafą i zakupami. Szafa pozytywna i slow shopping. Dlaczego mniej  znaczy więcej, przegląd polskich marek.
  • SYLWETKA POZYTYWNA- Nie ma trudnych sylwetek. Są źle dobrane ubrania. Wybrane i uniwersalne stylizacyjne triki.
  • ZOOM na biżuterię oraz akcesoria- jako FUNDAMENT STYLU
  • Networking. Wymiana kontaktów/ wizytówek

 

CZAS TRWANIA: 2,5 h

CENA:  99 zł 

Koniecznie zabierz wizytówki! 😉

 

W cenie „Welcome drink”.

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

ZAPISZ SIĘ NA SPOTKANIE!

DATA: 31.07.2021 (sobota)

GODZINA: 18.00 – 20.30 

MIEJSCE:  STUDIO IKART, POZNAŃ

Dąbrowskiego 24

ZAPISY!

Cena: 99 zł 

 

Wpłata na konto powyższej kwoty jest gwarancją rezerwacji miejsca. Ilość miejsc ograniczona.

Tytuł: TAKA JAKĄ CHCĘ  31.07.2021

Natalia Penar

NR: 89 1140 2017 0000 4502 1302 4449

1 (129)

Masz pytania? Skorzystaj z czatu na stronie lub napisz na adres: nataliapenarstylist@gmail.com

Stylistka skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

 

Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.