TAKA JAKĄ CHCĘ- 3 EDYCJA

Widzimy się 25 września!

Weź udział w 3 edycji!

Inspirujące, jesienne spotkanie w kobiecej energii, ze stylistką Natalią Penar.

 

Wyobraź sobie kobietę, którą podziwiasz. Jest niezależna, nie przejmuje się zdaniem innych. Jest wolna od wszelkich klisz  i projekcji. Ona sama projektuje siebie i swoje życie. Zbudowana z doświadczeń i rozsmakowana życiem. Świadoma. Nie musi mieć na sobie markowych ubrań, żeby podkreślić swój status, charakter i wyjątkowość. To ona ubrania takimi czyni poprzez sposób w jakie je nosi. Bo jest to kobieta, która ma też swój styl i chętnie go podkreśla. Chętnie też eksperymentuje, ponieważ wie, że dzięki temu odkryje co dla niej dobre. Ta kobieta ceni jakość. Jest selektywna, liczy się dla niej możliwość wyboru, ale wybiera z głową. Nie zajmuje sobie głowy trendami, ponieważ sama dla siebie jest ikoną. Lubi przyjmować komplementy ale też chętnie komplementuje. Dba o stan ducha i kocha siebie bo wie że jej siła bije z jej wnętrza. JEST TAKA, JAKA CHCE…

 

 

TAKA JAKĄ CHCE… to opowieść to Tobie. O tym że nic nie musisz, o odkrywaniu siebie i poczuciu wolności również jaką daje moda, niezależnie od wieku oraz sylwetki.

 

TAKA JAKĄ CHCE – to 2,5 h spotkanie ze sobą i stylizacją,  w inspirującej energii kobiecej, spotkanie podczas którego poczujesz że, jedyną granicą i jedynym maksimum jesteś Ty.

Spotkanie odbędzie się  w  STUDIO IKART, położonym w zabytkowej kamienicy przy Mickiewicza 24 w Poznaniu

 

 

Partnerem 3 edycji jest ROMA Concept Store, miejsce z autorską selekcją asortymentu od polskich projektantów, twórców i rzemieślników oraz KLARA KOSTRZEWSKA, projektantka biżuterii.

www.romaconcept.pl

PROGRAM:

MASTER YOUR STYLE

 

CZAS TRWANIA: 2,5 h

CENA:  135 zł

Koniecznie zabierz wizytówki! 😉

Można również przyjaciółkę!

W cenie „welcome drink”.

ZAPISY:

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

ZAPISZ SIĘ NA SPOTKANIE!

25.09.2021 (sobota)

Godź: 18.00 – 20.30

Studio IKART, Mickiewicza 24,  Poznań

Cena biletu: 135 zł

ZAPISY:

Tytuł: TAKA JAKĄ CHCĘ 3

Nr konta: 89 1140 2017 0000 4502 1302 4449

Wpłata na konto powyższej kwoty jest gwarancją rezerwacji miejsca. Ilość miejsc ograniczona
    1 (129)

     

    Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.