Fashion video- Fashion & Art, Biznes

Stylizacja Fashion Video

Poza sesjami modowymi mam przyjemność wspierać również plany filmowe, podczas tworzenia fashion video. To doskonały sposób na promocję kolekcji bądź brandu, którą docenia coraz więcej marek. Warto więc wiedzieć, że materiały video zyskują coraz większe grono zwolenników, głównie przez fakt, iż dają one możliwość nowoczesnego i dynamicznego zaprezentowania ubrań lub marki w postaci filmu promocyjnego, wizerunkowego lub video lookbooka. Profesjonalni artyści ze świata audiowizualnego są w stanie stworzyć niebanalny i przyciągający uwagę materiał, który zachwyci nawet najbardziej wymagające gusta.

Claris Model Managment

SQUARE

Droide

Louise Byrne

Natalia_2

Stylizacja Fashion Video- Lookbook | Promo

Fashion Video to dziecina, która dynamicznie się rozwija, a owocna współpraca z reżyserami krótkometrażowych clipów czy fashion lookbooków to tylko potwierdza.  Dzięki fuzji jaką tworzymy: reżyser + stylistka + make up artist,  jesteśmy w stanie stworzyć najbardziej oryginalną kreację. Jesteśmy na rynku niszą. Dzięki profesjonalnemu i kameralnemu teamowi potrafimy być twórczy i jednocześnie elastyczni. Wspieramy: marki modowe, projektantów, blogerów, stylistów, influencerów, artystów w kreowaniu ich marki za pomocą siły obrazu. Wyraź się za pomocą filmu!

Mia Giacca

Karat

Cha-Ching!

Fashion video – propozycja dla wymagających

W kreacjach video, przekraczamy granice, rozbijamy sztampy, burzymy schematy i kreujemy na nowo. Jako doświadczona stylistka wspieram również sesje dla e-cmommerce, które oddają charakter marki i przedsięwzięcia. Moda i stylizacja nie ma przede mną żadnych tajemnic, dzięki czemu grono osób zadowolonych z moich usług nieustannie rośnie.

Jeśli również i Ty poszukujesz profesjonalistów zajmujących się stylizacją w projektach takich, jak fashion video, lookbook video, video wizytówka, oraz profesjonalnego teamu, który stworzy scenariusz i zrealizuje dla Ciebie oryginalny i jedyny w swoim rodzaju film- nie mogłeś trafić lepiej.  Zapraszam Cię do kontaktu w celu omówienia szczegółów naszej przyszłej współpracy!

Natalia_1

Siempre sus Mandatos

Bandonegro

Oda al otoño de Polonia