Zakupy Online ze Stylistką

Zakupy Online

 

  • Są przemyślane i poukładane w zestawy z Polskich oraz międzynarodowych platform multibrandowych (Farfetch, Vitkac, Luisaviaroma, Zalando, inne…) a także sklepów online bez konieczności wychodzenia z domu = oszczędność czasu i wygoda
  • Ubrania dostosowane do Twojego stylu życia, okazji, osobowości i sylwetki
  • Zero ryzyka. Darmowe przesyłki i darmowe zwroty ubrań, które nie pasują
  • Spójna szafa, wypełniona ubraniami które naprawdę lubisz i po które chętnie sięgasz
  • Możliwość dodatkowego spotkania „outfit day” podczas którego z zakupionych ubrań tworzę gotowe zestawy „ready to wear” oraz lookbook stylizacji.

Jak w praktyce wyglądają zakupy online?

Niczym nie ryzykujesz. W każdym przypadku masz prawo zwrotu lub wymiany. Na każdym etapie współpracy towarzyszę Tobie. Zakupy online, to doskonała alternatywa dla zakupów stacjonarnych, którą doceniło już wielu moich klientów w calej Polsce.

Jak wyglądają zakupy w praktyce?

Z dostępnych multibrandowych platform i sklepów online, wybieram ubrania które komponuję w zestawy, oznacza to, że proponuję ubrania, które możesz łatwo ze sobą łączyć. Selekcjonując ubrania, biorę pod uwagę Twoją sylwetkę, typ urody, przeznaczenie, tempo życia, osobowość, aby Twoja nowa garderoba jak najbardziej odzwierciedlała Ciebie i podkreślała mocne strony.

Skorzystaj z pomocy stylisty i odkryj swój nowy styl

Z zakupów online korzystają osoby nie tylko „zapracowane”, ale również takie, które fizycznie nie mają możliwości się spotkać podczas tradycyjnej sesji, głównie przez wzgląd iż mieszkają daleko, lub nie mieszkają w Polsce a chciałyby doświadczyć zakupów ze mną. Jestem do Twojej dyspozycji.

Zaciekawiła Cię formuła zakupów online? Poznajmy się. Napisz do mnie, zadaj pytanie, określ swoje potrzeby. Opowiedz o swoich oczekiwaniach.

Cena: 2000 zł