Zakupy Online ze Stylistką

Zakupy Online

„Jestem Sara. I jak większość kobiet lubię ubrania, ale jak się okazuje nie umiem kupować. Większość ubrań tuż po zakupach ląduje często z metką na dnie szafy (kupiłam z braku laku).  Centra handlowe mnie męczą i zupełnie nie mam na nie ani cierpliwości ani czasu. Niestety przekłada się to na mój wygląd i odbiór mojej osoby w pracy. I choć moje stanowisko wymaga ode mnie „stosownego opakowania”, udaję, że jest ok, i że moje umiejętności i profesjonalizm zupełnie wystarczą, otóż przekonałam się że nie. Na ważnych rozmowach czy negocjacjach czułam się koszmarnie i niepewnie, pomimo wrodzonej przebojowości (co z tego).  Łącząc jednak intensywne życie zawodowe plus rodzinne na pełny etat,  zapominałam o sobie. Jestem przecież nie tylko osobą sprawnie poruszającą się w biznesie, mamą, żoną, ale przede wszystkim kobietą.  Dla mnie zakupy onlie stały się wybawieniem z odwiecznego kłopotu ” co założyć”. Opcja kompleksowa, dobrze zorganizowana, z profesjonalistką w każdym aspekcie, jakby skrojona dla mnie. Polecam”. Sara R. 

 

  • Oferuję Tobie przemyślane zakupy i ubrania pouładane w zestawy z Poskich i mędzynarodowych platform multibrandowych (Farfetch, Vitkac, Luisaviaroma, Zalando, inne…) a także sklepów online bez wychodzenia z domu.
  • Ubrania dostosowane do Twojego stylu życia, okazji, osobowości i sylwetki
  • Darmowe przesyłki i darmowe zwroty ubrań, które nie pasują.
  • Możliwość dodatkowego spotkania „outfit day” podczas którego z zakupionych ubrań tworzę gotowe zestawy „ready to wear” oraz lookbook stylizacji (zobacz ofertę- zakupy)

Jak w praktyce wyglądają zakupy online?

Niczym nie ryzykujesz. W każdym przypadku masz prawo zwrotu lub wymiany. Na każdym etapie współpracy towarzyszę Tobie. Zakupy online, to doskonała alternatywa dla zakupów stacjonarnych, którą doceniło już wielu moich klientów w calej Polsce.

Jak wyglądają zakupy w praktyce?

Z dostępnych multibrandowych platform i sklepów online, wybieram ubrania które komponuję w zestawy, oznacza to, że proponuję ubrania które możesz łatwo ze sobą łączyć i mieszać. Selekcjonując ubrania, biorę pod uwagę Twoją sylwetkę, typ urody, przeznaczenie, tempo życia, osobowość, aby Twoja nowa garderoba jak najbardziej odzwierciedlała Ciebie i podkreślała mocne strony.

Skorzystaj z pomocy stylisty i odkryj swój nowy styl

Z zakupów online korzystają osoby nie tylko „zapracowane”, ale również takie, które fizycznie nie mają możliwości się spotkać podczas tradycyjnej sesji, głównie przez wzgląd iż mieszkają daleko, lub nie mieszkają w Polsce a chciałyby doświadczyć zakupów ze mną. Jestem do Twojej dyspozycji.

Zaciekawiła Cię formuła zakupów online? Poznajmy się. Napisz do mnie, zadaj pytanie, określ swoje potrzeby. Opowiedz o swoich oczekiwaniach.

Cena: 2700 zł