Zakupy 2nd Chance

Markowe ubrania premium- 2nd Chance

Second Chance- Shopping to filozofia slow fashion. Idea etycznego i racjonalnego podejścia do mody i zakupów. Sama często się do nich uciekam, poszukując rzeczy unikatowych i niezwykłych, nie chcąc wyglądać jak kopia, a kreując swój własny i co najważniejsze niepowtarzalny styl.

Rzeczy wysokiej jakości, oryginalne i misternie wyszukane w butikach vintage, adoptuję do Twojej osoby, sylwetki, stylu życia i osobowości.

Second Chance– to idea kupowania wysokiej jakości ubrań z wysokogatunkowych tkanin, często od marek premium lub marek luksusowych z drugiej ręki. Wymaga ona dużych nakładów przede wszystkim czasu, ale zdecydowanie pozwala na oszczędność Twoich finansów, w stosunku do jakości, pozwalając wypracować wyszukany i oryginalny styl.

 

 

Ubrania „second chance” są alternatywną dla tradycyjnych zakupów, które również proponuję dając Tobie wybór. Ubrania vintage, przeplatane z nowoczesnością, wnoszą całkowicie nową wartość, dając poczucie oryginalności, niepowtarzalności, uniwersalności i ponadczasowości.

Przede wszystkim  to zakupy świadome, niekonsumpcyjne, rozsądne i odpowiedzialne- na lata, dla osób które potrafią docenić ich magię i wartość.

Kupując Vintage, żyjesz SLOW

Jak umówić się na zakupy?

-napisz do mnie

-przybliż mi swoje potrzeby

-zrób listę rzeczy, których uważasz że brakuje w Twojej szafie

-wypełnij kwestionariusz

Jeśli pragniesz nosić unikatowe rzeczy,  poszukujesz odrębności i wyjątkowości, zakupy vintage, które można przeplatać ze współczesnością jest adekwatną opcją. Twój STYL nabierze wyrazu i niepowtarzalności, a ubrania będą wizytówką jakości, która towarzyszyć Ci będzie nawet przez lata.

SZUKAM DLA CIEBIE:

  • ubrań markowych, lub tych od projektantów
  • unikatowych
  • wysokiej jakości
  • oryginalnych
  • pojedynczych
  • ponadczasowych

 

Zakupy Vintage często są uzupełnieniem dla tradycyjnych zakupów.
Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.