Zakupy ze stylistką – Kraków

Zakupy ze stylistką – Kraków

Zakupy ze stylistką w Krakowie każdemu pozwolą przenieść się w świat mody, który pomoże w znalezieniu wymarzonego i indywidualnego stylu. Chętnie doradzę wszystkim, którzy nie potrafią lub nie mogą zmienić własnej garderoby. Aby osiągnąć cel, musisz przede wszystkim zastanowić nad swoimi potrzebami, a mi pozwolić bliżej siebie poznać.

Zakupy z profesjonalistką to prawdziwe wyzwanie dla tych, którzy w kwestii mody pozostają nieugięci, a zabawa dla osób lubiących nowe wyzwania i modowe eksperymenty. Bez względu na to, do której grupy się zaliczasz, warto, abyśmy się spotkali. Chcę Ci podpowiedzieć, co ubrać i w jaki sposób ze sobą łączyć elementy, kolory i dodatki, aby mogły wyrazić Ciebie i wydobyć piękno, które w sobie skrywasz.

Krakowska specjalistka od stylu

Jako specjalistka od stylu posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży modowej, mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że warto wybrać się w modową, pełną inspiracji podróż. Będzie ona nie tylko interesująca i ekscytująca, ale przede wszystkim pouczająca. Moja w tym głowa, aby każdy, niezależnie od tego, jakiej jest płci i ile ma lat, czuł się dobrze, komfortowo i w pełni siebie zaakceptował. Będę dążyć do tego, abyś wzmocnił lub zyskał pewność siebie, odnalazł własny styl i czerpał z tego radość. Pomogę Ci dobrać odpowiednie ubranie, pokażę, co jest uniwersalne, a co warto mieć w swojej szafie na daną okoliczność. Wszystkie projekty, które dla Ciebie przygotuję, będą przemyślane i dostosowane do Ciebie i Twojej osobowości. Dołożę wszelkich starań, abyś zaczął czuć się dobrze. Zasieję w Tobie ziarenko, które z pewnością przyniesie piękne owoce, jeśli tylko otworzysz się na nowe doświadczenia.

Zakupy z osobistą stylistką pod Wawelem

Wybierz się razem ze mną na zakupy, by wspólnie zmienić Twoją garderobę a także wizerunek. Z moją pomocą moda stanie się narzędziem w Twoim ręku, przy pomocy którego odnajdziesz swój unikalny, wspaniały i upragniony styl. Wystarczy odrobina chęci i samozaparcia, aby wspólnie wydobyć prawdziwy skarb, jakim jest piękno.

 

Zakupy ze stylistką w Krakowie pomogą skomponować wyjątkowe stylizacje. Zdecyduj się na odważne połączenia, nietypowe wzory czy kolory i zobacz, że w tak łatwy sposób można osiągnąć spektakularne efekty! Zamień codzienne, zwykłe ubranie na modny, unikalny i oryginalny outfit – przekonaj się, że walory, które ukrywałeś, warto uwydatnić!

Cena: 2700 zł/ dzień
Zakupy Online

Moja propozycja kierowana jest także dla „zabieganych”, ponieważ oferuję zakupy online, co oznacza, że nie będzie ograniczać nas ani miejsce, ani czas. Spośród wielu sklepów internetowych, wybieram dla Ciebie ubrania łącząc je od razu w zestawy. Do mnie należy ich umiejętna selekcja, ale Tobie pozostawiam wybór. Ostateczny „klik” i podjęcie decyzji o zakupie pozostawiam Tobie. Niczym nie ryzykujesz. W każdym przypadku masz prawo zwrotu lub wymiany. Na każdym etapie współpracy Tobie towarzyszę. Zakupy online, to doskonała alternatywa dla zakupów stacjonarnych, którą doceniło już wielu moich klientów w calej Polsce.

Cena zakupów online: 2700 zł

Outfit Day

Zakupy online klienci chętnie łączą z drugim uzupełniającym etapem tak zwanym „Outfit Day”, który finalizuje moja wizyta w domu klienta, na co składa się: zoom na zakupione w sieci ubrania, ich selekcja, stworzenie z nich zestawów podkreślających indywidualizm i charakter klienta, oraz przygotowanie ściągi „lookbooka” za pomocą zdjęć ze skomponowanych przeze mnie stylizacji na różne okazje: casual, biznes, event, itp.

 

Outfit Day: 1500 zł

Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.