Zakupy ze stylistką – Łódź

Zakupy ze stylistką – Łódź

Zakupy ze stylistką w Łodzi to prawdziwa okazja, aby zmienić coś w garderobie, a przy tym odnaleźć i poczuć swój indywidualny styl. Każdy z nas, niezależnie od tego czy jest kobietą, czy mężczyzną oraz czy jest młodszy, czy starszy, pragnie czuć się komfortowo i dobrze wyglądać, dlatego też chętnie pomogę wszystkim, którzy czują potrzebę metamorfozy i chcą zrobić coś ważnego dla siebie. Ubrania i dodatki to nie tylko rzeczy, to coś więcej – pomagają nam wyrazić siebie, własną osobowość, upodobania. Dzięki nim często wyrażamy swój nastrój i samopoczucie. Pragnę zabrać Cię w podróż nie po świecie sklepów, ale po Twoim własnym, w którym pokażesz mi, jaki jesteś, co lubisz, co sprawia Ci radość, a ja postaram się wskazać Ci odpowiednią drogę, którą warto kroczyć, by czuć się lepiej. Zależy mi na tym, byś czuł się w pełni sobą, a to, co na siebie założysz, było podkreśleniem Twojego piękna.  

Shopping w Łodzi

Bardzo często zdarza się, że płyniemy wraz z nurtem, jaki oferuje nam potok trendów, a wystarczy czasami obrać nieco inny kierunek i spróbować popłynąć pod prąd. Dlaczego? Nie po to, by się wyróżnić, ale by odnaleźć swój indywidualny styl. Warto kierować się aktualnościami, wiedzieć, co jest obecnie na topie, bo to pokazuje, że żyjemy w zgodzie z innymi i akceptujemy otoczenie, ale istotą jest odejście od schematu, odnalezienie własnego “ja”. Jako doświadczona stylistka wiem, w jaki sposób komponować garderobę, aby pasowała do konkretnego człowieka i jego osobowości. Wiele lat pracy z ludźmi nauczyło mnie, że do każdego należy podchodzić w wyjątkowy sposób, dlatego możesz być pewien, że nie przełożę na Ciebie poprzednich projektów, ale stworzę coś specjalnie dla Ciebie. Kiedy poznamy się bliżej, będę wiedzieć, który kolor najlepiej podkreśli Twoją cerę, oczy, a który ze wzorów wyrazi charakter, a krój uwydatni Twoje atuty. Wraz ze zmianą stylizacji z pewnością poczujesz zmianę wewnątrz siebie. Będę dążyć do tego, byś stojąc przed lustrem, powiedziała: “Czuję się świetnie i tak też wyglądam!” lub pomyślał: “Czuję się pewnym siebie mężczyzną, tego mi brakowało!”.

Zakupy z personal shopper w Łodzi

Zakupy z personal shopper, które przeprowadzam w Łodzi, sprawiają moim klientom dużo radości, choć przed pierwszym spotkaniem mają wiele obaw. Dzięki mojej pomocy potrafią bawić się modą, dostrzegając, że popularne trendy można śmiało łączyć z nietypowymi rzeczami i stworzyć z tego niebywałą stylizację. Chętnie pokażę Ci, jak poprawnie dobrać rozmiar, krój, wzory i kolory do swojej sylwetki, a przede wszystkim – osobowości. Zobaczysz, że dodatki również są bardzo ważne – torebka, chusta, buty, krawat, pasek są detalami, ale dodają całości odpowiedniego tonu i także wskazują na to, jakie są nasze upodobania. Dbałość o szczegóły jest podkreśleniem tego, że każdy element ma dla nas znaczenie i nie jest dobrany przez przypadek.

 

Zdecyduj się na spotkanie ze mną – jestem pewna, że razem stworzymy coś pięknego i wspólnie odnajdziemy to, czego szukasz.

Cena: 2700 zł/ dzień
Zakupy Online

Moja propozycja kierowana jest także dla „zabieganych”, ponieważ oferuję zakupy online, co oznacza, że nie będzie ograniczać nas ani miejsce, ani czas. Spośród wielu sklepów internetowych, wybieram dla Ciebie ubrania łącząc je od razu w zestawy. Do mnie należy ich umiejętna selekcja, ale Tobie pozostawiam wybór. Ostateczny „klik” i podjęcie decyzji o zakupie pozostawiam Tobie. Niczym nie ryzykujesz. W każdym przypadku masz prawo zwrotu lub wymiany. Na każdym etapie współpracy Tobie towarzyszę. Zakupy online, to doskonała alternatywa dla zakupów stacjonarnych, którą doceniło już wielu moich klientów w calej Polsce.

Cena zakupów online: 2500 zł

Outfit Day

Zakupy online klienci chętnie łączą z drugim uzupełniającym etapem tak zwanym „Outfit Day”, który finalizuje moja wizyta w domu klienta, na co składa się: zoom na zakupione w sieci ubrania, ich selekcja, stworzenie z nich zestawów podkreślających indywidualizm i charakter klienta, oraz przygotowanie ściągi „lookbooka” za pomocą zdjęć ze skomponowanych przeze mnie stylizacji na różne okazje: casual, biznes, event, itp.

 

Outfit Day: 1500 zł

Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.