Zakupy ze stylistką – Łódź

 

Zakupy ze stylistką – Łódź

Zakupy ze stylistką w Łodzi to prawdziwa okazja, aby zmienić coś w garderobie, a przy tym odnaleźć i poczuć swój indywidualny styl. Każdy z nas, niezależnie od tego czy jest kobietą, czy mężczyzną oraz czy jest młodszy, czy starszy, pragnie czuć się komfortowo i dobrze wyglądać, dlatego też chętnie pomogę wszystkim, którzy czują potrzebę metamorfozy i chcą zrobić coś ważnego dla siebie. Ubrania i dodatki to nie tylko rzeczy, to coś więcej – pomagają nam wyrazić siebie, własną osobowość, upodobania. Dzięki nim często wyrażamy swój nastrój i samopoczucie. Pragnę zabrać Cię w podróż nie po świecie sklepów, ale po Twoim własnym, w którym pokażesz mi, jaki jesteś, co lubisz, co sprawia Ci radość, a ja postaram się wskazać Ci odpowiednią drogę, którą warto kroczyć, by czuć się lepiej. Zależy mi na tym, byś czuł się w pełni sobą, a to, co na siebie założysz, było podkreśleniem Twojego piękna.

Shopping w Łodzi

Bardzo często zdarza się, że płyniemy wraz z nurtem, jaki oferuje nam potok trendów, a wystarczy czasami obrać nieco inny kierunek i spróbować popłynąć pod prąd. Dlaczego? Być może po to, aby w sposób interesujący się wyróżnić, lub po to, by odnaleźć swój indywidualny styl.  Jako doświadczona stylistka wiem, w jaki sposób komponować garderobę, aby pasowała do konkretnego człowieka i jego osobowości. Wiele lat pracy z ludźmi nauczyło mnie, że do każdego należy podchodzić w wyjątkowy sposób, dlatego możesz być pewien, że podejdę do naszej współpracy w sposób indywidualny. Wraz ze zmianą stylizacji z pewnością poczujesz zmianę wewnątrz siebie. Będę dążyć do tego, byś stojąc przed lustrem, powiedziała: “Czuję się świetnie i tak też wyglądam!” lub pomyślał: “Czuję się pewnym siebie mężczyzną, tego mi brakowało!”. [/vc_column_text]

Zakupy z personal shopper w Łodzi

Zakupy z personal shopper,  sprawiają moim klientom dużo radości, choć przed pierwszym spotkaniem mają wiele obaw. Dzięki mojej pomocy potrafią bawić się modą, dostrzegając, że popularne trendy można śmiało łączyć z nietypowymi rzeczami i stworzyć z tego niebywałą stylizację. Chętnie pokażę Ci, jak poprawnie dobrać rozmiar, krój, wzory i kolory do swojej sylwetki, a przede wszystkim – osobowości. Zobaczysz, że dodatki również są bardzo ważne – torebka, chusta, buty, krawat, pasek są detalami, ale dodają całości odpowiedniego tonu i także podkreślają nasz indywidualizm. Dbałość o szczegóły jest podkreśleniem tego, że każdy element ma dla nas znaczenie i nie jest dobrany przez przypadek.

 

Jestem pewna, że razem stworzymy coś pięknego i wspólnie odnajdziemy to, czego szukasz.

Cena: 2700 zł/ dzień

 

NAPISZ DO MNIE

 
Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.