Zakupy ze stylistką – Paryż

Zakupy ze stylistką – POLSKA PARYŻANKA

Paryż…

Arcydzieło stylu i dobrego gustu wśród największych i dostojnych stolic mody.

Butiki, niczym dzieła sztuki, wyrafinowanie ale nienachalnie zapraszają do swoich królestw. Jeśli Francja-Elegancja, to dyskretna i bez zbędnej ostentacji, ponadczasowa i tajemnicza, nieprzypadkowo „przypadkowa”, wolna i nienarzucająca, nonszalancka ale zarazem szykowna.

Oto jej tajemnica…

Zakupy z osobistą stylistką w Paryżu

Polska Paryżanka…

„Moda przemija, styl pozostaje”- mawiała wielka- Coco.

W poszukiwanie stylu wybierzmy się do prawdziwej wśród ikon, stolicy wysokiego krawiectwa, które w opozycji do przepychu i tandeciarstwa stoi za powściągliwością i wyrażaniem szyku nie poprzez snobizm, lecz dyskretną elegancją i swobodę.

W Paryskim nastroju pod Paryskim niebem, zaprojektujemy trasę zakupów skrojoną dla Ciebie. Na jej drodze według preferencji są cenione domy mody, znane butiku, warte uwagi francuskie marki których przeoczyć nie można, oraz niesamowite vintage shopy będące mekką dla entuzjastów mody z duszą, której i ja jestem fanką.

Polska Paryżanka- zakupy w Paryżu

Zakupy ze stylistką w Paryżu- to nie snobizm, lecz świadome dawanie sobie radości i przyjemności ze staranie przemyślanych i dopasowanych zakupów, nie w myśl nadętej idei „im drożej, tym smaczniej”, lecz im bardziej świadomie, ponadczasowo, swobodnie, bezpretensjonalnie, tym lepiej i piękniej.

 

Cena: 3 tyś zł

Do ceny należy doliczyć przelot oraz nocleg.