Zakupy ze stylistką – Warszawa

Zakupy ze stylistką – Warszawa

Zakupy ze stylistką to wyjątkowe spotkanie miłośników mody zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Niezależnie od płci chcemy dobrze wyglądać i w ten sposób być odbierani przez otoczenie. Pragniemy czuć się atrakcyjnie i tak też być postrzegani. Niestety nie zawsze dobrze wychodzi nam skomponowanie ciekawej stylizacji podkreślającej nasz styl i upodobania.

Zakupy ze stylistką w Warszawie mają pomóc wydobyć z Ciebie to, co najlepsze i na tej podstawie stworzyć nowy wygląd zewnętrzny – poprzez dobranie odpowiedniego ubioru. Pamiętaj, że ubrania powinny być niczym Twoja druga skóra – nie tylko wspaniale się prezentować, ale również być wygodne w użytkowaniu. Jeżeli boisz się postawić na odważne stylizacje, w unikalny sposób połączyć standardowe elementy, z chęcią Cię tego nauczę i pokażę, że warto!

Zakupy z personal shopper w Warszawie

Dzięki zakupom z personal shopper w Warszawie odbędziesz prawdziwą przygodę! Zadbam o zorganizowane i kompleksowe zakupy, skomponuję zestawy ubrań, w których będziesz czuć się wyjątkowo. Postaram się wydobyć Twój styl, podkreślający walory figury oraz osobowość, która jest najważniejszym składnikiem całego wizerunku. Będziesz wyglądać modnie, odpowiednio do każdej okazji.  Aby jednak osiągnąć pożądany efekt, muszę Cię poznać. Spotkajmy się i swobodnie porozmawiajmy – chcę wiedzieć, jakie są Twoje pasje i marzenia, a także co sprawia, że czujesz się szczęśliwym człowiekiem. To będą dla mnie cenne wskazówki, aby zaproponować Ci stylizacje przygotowane wyłącznie dla Ciebie.

Niezależnie od tego, do jakiego typu osób się zaliczamy, nie powinniśmy zapominać o tym, że moda to także zabawa. Dlatego też na wyprawę w poszukiwaniu własnego stylu należy zabrać przede wszystkim otwarty umysł, gotowość na odrobinę szaleństwa oraz ciekawość, która pozwoli na różnorodne, modowe eksperymenty. Tylko w taki sposób będziemy mogli wspólnie osiągnąć sukces.

Warszawska osobista stylistka

Jako osobista stylistka staram się doradzać w zakresie ubioru. To dla mnie nie tylko dopasowanie stylizacji czy kolorystyki do człowieka, ale coś znacznie więcej. Każde spotkanie to poznawanie wyjątkowej osobowości, którą mogę w niewielkim stopniu kształtować. W magiczny sposób odmieniam samopoczucie kobiet, dodaję pewności siebie mężczyznom. Po pewnym czasie okazuje się, że tak drobnym gestem, stworzyłam coś wielkiego. Uśmiech i zadowolenie to dla mnie najlepsza forma wdzięczności.

 

Ikona mody Coco Chanel mówiła: „Moda przemija, styl pozostaje” i trudno się z tym nie zgodzić. Ponadto moda to trend, na którym wzorują się miliony, natomiast styl to indywidualność, której nikt nie jest w stanie podrobić. Jako personal shopper staram się wczuć w sytuację każdego, kto mnie odwiedza. Dobieram stylizacje w przemyślany i osobisty sposób. Skupiam się na dodatkach, które podkreślają walory i uwydatniają szczegóły. Staram się nauczyć nie tylko poprawnych nawyków, ale przede wszystkim odwagi i pewności siebie – aby śmiało tworzyć stylizację i czuć się w nich w pełni komfortowo. Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy coś pięknego.

Mogę pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu mogę świadczyć profesjonalną pomoc, taką jak zakupy ze stylistką (zarówno w Warszawie, jak i Poznaniu).

Cena: 2700 zł/ dzień
Zakupy Online

Moja propozycja kierowana jest także dla „zabieganych”, ponieważ oferuję zakupy online, co oznacza, że nie będzie ograniczać nas ani miejsce, ani czas. Spośród wielu sklepów internetowych, wybieram dla Ciebie ubrania łącząc je od razu w zestawy. Do mnie należy ich umiejętna selekcja, ale Tobie pozostawiam wybór. Ostateczny „klik” i podjęcie decyzji o zakupie pozostawiam Tobie. Niczym nie ryzykujesz. W każdym przypadku masz prawo zwrotu lub wymiany. Na każdym etapie współpracy Tobie towarzyszę. Zakupy online, to doskonała alternatywa dla zakupów stacjonarnych, którą doceniło już wielu moich klientów w calej Polsce.

Cena zakupów online: 2500 zł

Outfit Day

Zakupy online klienci chętnie łączą z drugim uzupełniającym etapem tak zwanym „Outfit Day”, który finalizuje moja wizyta w domu klienta, na co składa się: zoom na zakupione w sieci ubrania, ich selekcja, stworzenie z nich zestawów podkreślających indywidualizm i charakter klienta, oraz przygotowanie ściągi „lookbooka” za pomocą zdjęć ze skomponowanych przeze mnie stylizacji na różne okazje: casual, biznes, event, itp.

 

Outfit Day: 1500 zł

Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.