Zakupy ze stylistką – Wrocław

 

Zakupy ze stylistką – Wrocław

Zakupy ze stylistką to z pewnością ciekawe doświadczenie dla każdego bez względu na wiek czy płeć. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni pragną bowiem być dobrze ubrani,  wyglądać modnie i ponadczasowo. Taki shopping z profesjonalnym doradcą pozwoli się odprężyć, a co najważniejsze – dobrać garderobę w taki sposób, aby stworzyć unikatowy, indywidualny styl, będący odwzorowaniem charakteru i osobowości. Zakupy są często tylko jednorazową przyjemnością, ale gdy wybierzesz się na nie z kimś, kto w profesjonalny sposób Ci pomoże, zyskasz dużo więcej.

 

Jestem tutaj specjalnie dla Ciebie. Chcę poznać Twój charakter i Twoje zainteresowania, aby w indywidualny sposób unikatową garderobę podkreślającą osobowość. Budowanie wizerunku, wpływanie na poprawę samopoczucia to dla mnie magiczne czynności

Zakupy z profesjonalistką we Wrocławiu

Zakupy ze stylistką pozwolą na pewne szaleństwo i modowe eksperymenty, które posłużą jako wskazówka prowadząca do stylu, który będzie odzwierciedlał Ciebie. Pokażę, że zmiana wizerunku to również lepsza zmiana w Twoim życiu. Pragnę udowodnić Ci, że cechy, które posiadasz, należy wyeksponować i można tego dokonać za pomocą odpowiedniego ubioru. Doradzę odpowiedni dla Twojej figury fason, długość i kolory. Dobiorę dodatki, które dopełnią całości – przekonasz się, jak ważna jest dbałość o szczegóły. Zyskasz oryginalny wygląd, ale przede wszystkim – pewność siebie i zdecydowanie. Zainspiruję Cię ideą, że warto eksperymentować a zwracanie na siebie uwagi nie powinno wprawiać w zakłopotanie – to oznaka indywidualizmu i pewności siebie!  [/vc_column_text]

Wrocławska personal shopper

Działając we Wrocławiu w branży doradcy do spraw wizerunku, staram się przeniknąć do głębi poszczególnych osób, odgadnąć ich pragnienia i oddzielić to, co wartościowe od tego, co niepotrzebne. Wówczas przede mną staje zupełnie nowy człowiek, który niczym przysłowiowa czysta karta oczekuje na wypełnienie. Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, co pozwala mi obrać właściwy kierunek. 

Proponuję kompleksowe sesje w poszczególnych sezonach, a więc wiosna/lato oraz jesień/zima, dzięki czemu będziesz mieć pewność w co się ubierać, a czego unikać przez cały rok.

Cena: 2700 zł/ dzień

 

Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.