Zakupy ze stylistką – Wrocław

Zakupy ze stylistką – Wrocław

Zakupy ze stylistką to z pewnością ciekawe doświadczenie dla każdego bez względu na wiek czy płeć. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni pragną bowiem być dobrze ubrani,  wyglądać modnie i ponadczasowo. Taki shopping z profesjonalnym doradcą pozwoli się odprężyć, a co najważniejsze – dobrać garderobę w taki sposób, aby stworzyć unikatowy, indywidualny styl, będący odwzorowaniem charakteru i osobowości. Zakupy są często tylko jednorazową przyjemnością, ale gdy wybierzesz się na nie z kimś, kto w profesjonalny sposób Ci pomoże, zyskasz dużo więcej.

 

Jestem tutaj specjalnie dla Ciebie. Chcę poznać Twój charakter i Twoje zainteresowania, aby w indywidualny sposób stworzyć projekty i poprzez nie pokazać Twoją osobowość. Budowanie wizerunku, wpływanie na poprawę samopoczucia to dla mnie magiczne czynności.

Zakupy z profesjonalistką we Wrocławiu

Zakupy ze stylistką pozwolą na pewne szaleństwo i modowe eksperymenty, które posłużą jako wskazówka prowadząca do właściwego stylu, który pozwoli wykreować nową wersję Ciebie. Gwarantuję Ci niezapomniane wrażenia. Pokażę, że zmiana wizerunku to również lepsza zmiana w Twoim życiu. Pragnę udowodnić Ci, że cechy, które posiadasz, należy wyeksponować i można tego dokonać za pomocą odpowiedniego ubioru. Doradzę odpowiedni dla Twojej figury fason, długość i kolory. Dobiorę dodatki, które dopełnią całości – przekonasz się, jak ważna jest dbałość o szczegóły. Zyskasz oryginalny wygląd, ale przede wszystkim – pewność siebie i zdecydowanie. Nauczę Cię, że warto eksperymentować a zwracanie na siebie uwagi nie powinno wprawiać w zakłopotanie – to oznaka indywidualności!  

Wrocławska personal shopper

Działając we Wrocławiu w branży doradcy do spraw wizerunku, staram się przeniknąć do głębi poszczególnych osób, odgadnąć ich pragnienia i oddzielić to, co wartościowe od tego, co niepotrzebne. Wówczas przede mną staje zupełnie nowy człowiek, który niczym przysłowiowa czysta karta oczekuje na wypełnienie. Wspólnymi siłami zmierzamy do celu, aż w końcu osiągamy punkt, w którym zamierzaliśmy się znaleźć. Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, co pozwala mi obrać właściwy kierunek na jego potrzeby.

Proponuję kompleksowe sesje w poszczególnych sezonach, a więc wiosna/lato oraz jesień/zima, dzięki czemu będziesz wiedział, w co się ubierać, a czego unikać przez cały rok. Będziesz również mieć czas na to, aby śledząc aktualne trendy, wybierać nowe stylizacje i samodzielnie je tworzyć.

Cena: 2700 zł/ dzień
Zakupy Online

Moja propozycja kierowana jest także dla „zabieganych”, ponieważ oferuję zakupy online, co oznacza, że nie będzie ograniczać nas ani miejsce, ani czas. Spośród wielu sklepów internetowych, wybieram dla Ciebie ubrania łącząc je od razu w zestawy. Do mnie należy ich umiejętna selekcja, ale Tobie pozostawiam wybór. Ostateczny „klik” i podjęcie decyzji o zakupie pozostawiam Tobie. Niczym nie ryzykujesz. W każdym przypadku masz prawo zwrotu lub wymiany. Na każdym etapie współpracy Tobie towarzyszę. Zakupy online, to doskonała alternatywa dla zakupów stacjonarnych, którą doceniło już wielu moich klientów w calej Polsce.

Cena zakupów online: 2500 zł

Outfit Day

Zakupy online klienci chętnie łączą z drugim uzupełniającym etapem tak zwanym „Outfit Day”, który finalizuje moja wizyta w domu klienta, na co składa się: zoom na zakupione w sieci ubrania, ich selekcja, stworzenie z nich zestawów podkreślających indywidualizm i charakter klienta, oraz przygotowanie ściągi „lookbooka” za pomocą zdjęć ze skomponowanych przeze mnie stylizacji na różne okazje: casual, biznes, event, itp.

 

Outfit Day: 1500 zł

Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.