Zakupy ze stylistką – Poznań

Zakupy ze stylistką – Poznań

Powiedz mi kim jesteś, pozwól zajrzeć w Twoje wnętrze, a ja znajdę tego najlepszą oprawę. Moja praca i zarazem wielka pasja ewoluowała wraz z czasem. Głęboko wierzę w to, że indywidualizm mojej pracy, szczegółowość, dbałość o detale nie tylko Twojej zewnętrzności, ale również charakteru i emocji, które nosisz w sobie, mają szansę stworzyć niepowtarzalną fuzję: wizerunku z osobowością. Tylko umiejętne połączenie tych dwóch składników, podkreślenie mocnych stron i próba zwalczenia słabości, z których każdy z nas jest złożony, mogą być powodem satysfakcji z naszej współpracy.

Zakupy ze stylistką w mieście Poznań pozwolą odkryć Twoje prawdziwe „ja”, poznać własną osobowość, nierzadko ukrywaną pod nieodpowiednio dobranymi ubraniami.  Bardzo często zdarza się, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni nie potrafią dopasować stroju oraz dodatków do swojego charakteru i sposobu bycia. Kamuflują to, co powinni uwydatnić, wybierają kolory, w których “znikają”, zamiast błyszczeć. Nie stawiają na odwagę, nie próbują ciekawych, czasem szalonych stylizacji. Postaram się Tobie pomóc – pragnę wydobyć z Ciebie piękno, które skrywasz!

Zakupy z profesjonalną stylistką w Poznaniu

Zmiana wizerunku jest bardzo ważna, by każdy mógł poczuć się wyjątkowo. Często mała przemiana jest początkiem wielkiej. Stylizacja to nie tylko ubrania, dodatki czy buty – to przede wszystkim wyraz własnej osobowości i uwydatnienie cech charakteru. Jeżeli pragniesz zmiany, muszę dowiedzieć się, jaki jesteś, co lubisz, co sprawia Ci radość, a co wprawia w zakłopotanie, ale przede wszystkim… o czym marzysz.

Zakupy z profesjonalną stylistką w Poznaniu to coś, co pozwoli na niewyobrażalną metamorfozę, która w mniejszym lub większym stopniu wpłynie nie tylko na zmianę garderoby oraz wizerunku, ale może przełożyć się także na nowy styl życia. Czy między porządkami w szafie a porządkami w głowie można postawić znak równości? Oczywiście! Jeżeli przechodzisz trudny okres w swoim życiu, warto uporządkować swoją garderobę, wyrzucić to, co stare i nieużywane, a zaopatrzyć się w nowe i świeże. Zmienimy nie tylko nasz outfit, ale przede wszystkim wpłyniemy pozytywnie na swoje samopoczucie. To poważny krok, na który warto się zdecydować!

Poznańska personal shopper

Zakupy ze stylistką niewątpliwie posiadają wiele korzyści – na pewno będą przemyślane, kompleksowe i dobrze zaplanowane. Personal shopper poprawi Twój wizerunek – wydobędzie cechy charakteru poprzez skomponowane zestawy i idealnie dopasowane dodatki. Możesz liczyć na przyjazne doradztwo i receptę na oryginalny styl.  

Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży modowej. Dzięki niej oraz własnej intuicji odmieniłam już niejeden wizerunek. Uważam, że warto w siebie zainwestować, aby zmienić nie tylko swój wygląd, ale przede wszystkim sposób spojrzenia na świat. Pragnę, by każdy mój klient, do którego podchodzę indywidualnie, zyskał pewność siebie. Tylko wtedy, gdy będzie przekonany o swoich mocnych stronach i zaletach, pozwoli na wspólne dokonanie pięknej metamorfozy. Wygląd to przede wszystkim odpowiednie samopoczucie, zatem gdy będziesz czuć się dobrze, właśnie tak będziesz wyglądać!

 

Moi stali klienci dwa razy w roku rozwijają w sobie te komponenty, wybierając kompleksowe sesje w sezonie: wiosna/lato i jesień/zima. Pozwala to na stworzenie spójnej i dobrze dopasowanej garderoby, w której czują się wyjątkowo i komfortowo.

Cena: 2700 zł/ dzień
Zakupy Online

Moja propozycja kierowana jest także dla „zabieganych”, ponieważ oferuję zakupy online, co oznacza, że nie będzie ograniczać nas ani miejsce, ani czas. Spośród wielu sklepów internetowych, wybieram dla Ciebie ubrania łącząc je od razu w zestawy. Do mnie należy ich umiejętna selekcja, ale Tobie pozostawiam wybór. Ostateczny „klik” i podjęcie decyzji o zakupie pozostawiam Tobie. Niczym nie ryzykujesz. W każdym przypadku masz prawo zwrotu lub wymiany. Na każdym etapie współpracy Tobie towarzyszę. Zakupy online, to doskonała alternatywa dla zakupów stacjonarnych, którą doceniło już wielu moich klientów w calej Polsce.

Cena zakupów online: 2500 zł

Outfit Day

Zakupy online klienci chętnie łączą z drugim uzupełniającym etapem tak zwanym „Outfit Day”, który finalizuje moja wizyta w domu klienta, na co składa się: zoom na zakupione w sieci ubrania, ich selekcja, stworzenie z nich zestawów podkreślających indywidualizm i charakter klienta, oraz przygotowanie ściągi „lookbooka” za pomocą zdjęć ze skomponowanych przeze mnie stylizacji na różne okazje: casual, biznes, event, itp.

 

Outfit Day: 1500 zł