Zakupy ze stylistką – Poznań / Warszawa

Zakupy ze stylistką – Poznań / Warszawa

Powiedz mi kim jesteś, pozwól mi zajrzeć w Twoje wnętrze, a ja znajdę dla Twojej duszy najlepszą oprawę. Moja praca i zarazem wielka pasja ewoluowała wraz z czasem. Głęboko wierzę w to, że indywidualizm mojej pracy, szczegółowość, dbałość o detale nie tylko Twojej zewnętrzności ale również emocji które nosisz w sobie,  cechy charakteru, mają szansę stworzyć niepowtarzalną fuzję: wizerunku z osobowością. Tylko umiejętne połączenie tych dwóch składników, wymieszanie ich ze sobą, podkreślenie mocnych stron i próba zwalczenia słabości, z których każdy z nas jest złożony, może być powodem satysfakcji naszej współpracy.

Zakupy ze stylistką. Poznań to jedno z miast, w których mogę Ci pomóc

Nie szata zdobi człowieka, to fakt, jednak nie da się ukryć, że jak Cię widzą, tak Cię piszą. To właśnie między innymi dlatego zaprojektowany do Twojej osobowości, stylu życia, charakteru, statusu społecznego, roli zawodowej wizerunek, jest kwestią tak bardzo istotną. Moda zarezerwowana jest dla każdej osoby, która chce czuć się atrakcyjnie i pełnowartościowo nie przez wzgląd na nową bluzkę czy nową parę idealnie dopasowanych spodni, ale przez wzgląd na zmiany które poprzez wizerunkową współpracę ze mną zachodzą w Tobie.

 

” Nasze zimowe spotkanie na początku tego roku było dla mnie ogromnym przełomem i zmianą w postrzeganiu licznych tematów modowych i ta zmiana myślę, że nadal trwa i dojrzewa. Dlatego chciałam Ci bardzo podziękować za ten czas i żebyś poza tym miała świadomość jak Twoje działania są wspaniałe i rewolucyjne dla innych i że jesteś świetna w tym co robisz. Ada G.”.

Zakupy ze stylistką Warszawa – co możesz zyskać?

Zakupy ze stylistką posiadają wiele zalet oraz korzyści. Co więc możesz zyskać decydując się na moją pomoc?

  • Przemyślane, kompleksowe i dobrze zaplanowane zakupy
  • Wizerunek, który będzie wzmocnieniem zalet i podkreśleniem cech charakteru
  • Ubrania skomponowane w zestawy, dzięki którym wszystko będzie do siebie dopasowane
  • Nieprzekalkowany, oryginalny wygląd, który będzie Cię wyróżniał
  • Stylowy coaching do zasotosowania od zaraz.
  • Receptę na styl, którego nie da się kupić, ale który możesz nabyć i rozwijać
  • Pewność siebie

 

Moi stali klienci dwa razy w roku rozwijają w sobie te komponenty, wybierając kompleksowe sesje w sezonie:  wiosna/lato i jesień/zima. Pozwala to na stworzenie spójnej i dobrze zaplanowanej garderoby, w której nie ma miejsca na przyadkowość czy kompulsywność. Inwestujemy więcej jednorazowo, ale zyskujemy: oszczędność czasu w ciągu roku poszukując ubrań, często niepasujących i kupionych pod wpływm emocji = zła inwestycja. Oszczędność pieniędzy- wbrew pozorom jednorazowa i dobrze zaplanowana inwestycja, którą wielokrotnie wspierają zniżki oferowane mi przez firmy odzieżowe, pozwala Ci na zakupienie tylko potrzebnych i ulubionych ubrań. Ulubione = efekt „wow”.

 

Posiadam dużą wiedzę zarówno jako profesjonalista w kontakcie z klientem ale również jako wykładowca stylizacji w Fashion School, gdzie przygotowuję do zawodu przyszłych stylistów. Wiem, jak pozytywne zmiany zachodzą wśród moich stałych klientów po sesjach wizerunkowych ze mną i jest to dla mnie ogromne wyzwanie i największa nagroda.

Mogę pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu mogę świadczyć profesjonalną pomoc, taką jak zakupy ze stylistką (zarówno w Warszawie, jak i Poznaniu).

Cena: 2500 zł/ dzień
Zakupy Online

Moja propozycja kierowana jest także dla „zabieganych”, ponieważ oferuję zakupy online, co oznacza, że nie będzie ograniczać nas ani miejsce, ani czas. Spośród wielu sklepów internetowych, wybieram dla Ciebie ubrania łącząc je od razu w zestawy. Do mnie należy ich umiejętna selekcja, ale Tobie pozostawiam wybór. Ostateczny „klik” i podjęcie decyzji o zakupie pozostawiam Tobie. Niczym nie ryzykujesz. W każdym przypadku masz prawo zwrotu lub wymiany. Na każdym etapie współpracy Tobie towarzyszę. Zakupy online, to doskonała alternatywa dla zakupów stacjonarnych, którą doceniło już wielu moich klientów w calej Polsce.

Cena zakupów online: 2500 zł

Outfit Day

Zakupy online klienci chętnie łączą z drugim uzupełniającym etapem tak zwanym „Outfit Day”, który finalizuje moja wizyta w domu klienta, na co składa się: zoom na zakupione w sieci ubrania, ich selekcja, stworzenie z nich zestawów podkreślających indywidualizm i charakter klienta, oraz przygotowanie ściągi „lookbooka” za pomocą zdjęć ze skomponowanych przeze mnie stylizacji na różne okazje: casual, biznes, event, itp.

 

Outfit Day: 1500 zł