Zakupy ze stylistką – Poznań

 

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ W POZNANIU

Zakupy ze stylistką Natalią Penar w mieście Poznań są twórcze i pełne zalet. Są inwestycją w poprawę jakości swojego życia i szansą na odkrycie siebie od nowa. 

Zakupy pod moją eskortą po pierwsze są profesjonalne, świetnie zaplanowane, wzmacniające i z pewnością konstruktywnie wpływające na całe Twoje życie. Od świetnie zorganizowanej szafy, po trafnie dopasowane zestawy ubrań, odzwierciedlające Twój styl życia oraz osobowość oraz wystylizowane w sposób podkreślający Twoje mocne strony. Zakupy ze stylistką paradoksalnie przynoszą również korzyść finansową, kiedy przestajesz kupować emocjonalnie i przypadkowo, na rzecz starannie wyselekcjonowanych zestawów. Holistyczne podejście traktujące Ciebie jako całość (osobowość, styl życia, charakter, sylwetka, typ urody, zainteresowania), techniki stylizacyjne wzmacniające Twoje najmocniejsze strony, indywidualizm współpracy oraz endorfiny wyzwalające się podczas sesji zakupowej, to tylko kilka komponentów na które składa się sesja zakupowa. Prawdziwe korzyści/efekty jednak dostrzeżesz po zakupach, w codziennym życiu. 

 

 

Jak wyglądają zakupy ze stylistką oraz ich poszczególne etapy?

 1. Rozpoznanie potrzeb oraz oczekiwań klienta, na podstawie kwestionariusza stylu.
 2. Zakupy rozpoczynamy w kawiarni, w której przedstawię Ci dokładny plan dnia oraz trasę zakupów.
 3. To Twój dzień! Dlatego nie musisz NIC robić, oprócz tego, że czuć się fantastycznie oraz mierzyć, mierzyć, mierzyć przygotowane przeze mnie zestawy. Zapewniam, że ta tortura potrafi zamienić się w przyjemność 😉
 4. Podobno najprzyjemniejszy moment, to ten, kiedy wychodzisz ze sklepu z torbą wypełnioną świadomie wybranymi ubraniami pasującymi do Ciebie i siebie. Siebie, ponieważ sekret udanych zakupów to zestawy. Tworzę je dla Ciebie i stylizuję.
 5. Kolejny najprzyjemniejszy moment to ten, w którym rozpakowujesz w domu ubrania i zapełniasz nimi szafę. To Twój nowy rozdział. Jest mniej ale lepiej. Jest przejrzyście i spójnie. Wszystko jest nowe, pasujące do siebie i długowieczne- ponieważ stawiamy na jakość.
 6. Moment wyjścia z domu niemalże w nowej skórze. A ubrania są jak tarcza dodające Ci pewności siebie oraz odwagi.

Komu dedykuję usługę?

Każdemu. Zarówno osobom zagubionym, poszukującym stylu, równowagi, jak i osobom, które mają dużą świadomość siebie i chcą wyglądać jeszcze ciekawiej i jeszcze lepiej.

 

Cena: 2700 zł/ cały dzień

 

Poznańska personal shopper

Korzyści zakupów ze stylistką:

 • Świetnie zaplanowana garderoba
 • Inwestycja w jakość, mniej znaczy lepiej
 • Kupujemy ZESTAWAMI
 • Brak przypadkowości. Wszystkie ubrania są przemyślane i świadomie wybrane.
 • Zakupy dostosowane do budżetu klienta
 • Wzmocnienie pewności siebie. Kiedy wiesz że dobrze wyglądasz, czujesz się pewniej, masz moc!
 • Pozbycie się dylematu „co założyć” = oszczędność czasu i frustracji
 • Spójność. Kiedy Twój wygląd określa Twój styl, charakter i podkreśla Twoje mocne strony.
 • Sesja zakupowa jest jak skalpel. Efekty widoczne „tu i teraz”.

Kiedy warto się spotkać?

Na zakupy ze stylistką można umówić się  o każdej porze roku. Stali klienci preferują sesje od 2-4 razy w roku w sezonie wiosna/lato oraz jesień/zima. Ty wybierasz!

* Usługa dopełniające zakupy to: Stylizacja ubrań po zakupach w domu klienta (dowiedz się więcej). 

NAPISZ DO MNIE

 
[/vc_column][/vc_row]