NATALIA PENAR

Fashion stylist

O Mnie

Natalia Penar: stylistka/ personal shopper. Dyrektor artystyczna i kreatywny konsultant marek modowych. Wspierająca marki odzieżowe w stylizacji kampanii wizerunkowych, planów zdjęciowych, oraz lookbooków. Wykładowca stylizacji w Fashion School dla kierunku: Stylizacja Ubioru/ Projektowanie Ubioru, twórca i projektantka marki FOF By Nath- ręcznie szytych torebek i ubrań ze skór naturalnych.

Od 2012 roku profesjonalnie wspiera kobiety i mężczyzn z Polski i za granicy, świadcząc usługi osobistej stylistki/personal shoopper, rewolucjonistki polskich szaf.

„Głęboko wierzę, że ubrania dają nam moc, energię, pewność siebie zarówno w życiu prywatnym i zawodowym. Są narzędziem do osiągnięcia celu czy wywarcia określonego wrażenia. Tak jak Twoje talenty, zmysły, predyspozycje, intelekt, Twój wizerunek jest narzędziem, które może pomóc Ci zbliżyć się do osiągnięcia określonego celu, lub od niego oddalić. Korzystanie z siły wizerunku, nie pozostaje nie bez znaczenia w kontaktach personalnych i zawodowych każdego dnia.

Jestem po to, aby wydobyć z Ciebie to istotne narzędzie.

Od kilku lat efektywnie zajmuję się kreowaniem wizerunku jako stylistka/ personal shopper oraz dyrektor artystyczna marek odzieżowych, których zmieniam oblicze lub poprzez swoje wizje wyciągam za uszy do góry. Dzięki pracy nad stylem/wizerunkiem wpłynęłam na życie osobiste i zawodowe setek klientów z Polski i za granicy. Dużą przyjemność w pracy czerpię w kontakcie z kreatywnymi i otwartymi umysłami, pragnącymi stale się rozwijać i ulepszać. Mających świadomość potencjału własnego wyglądu i  zarządzania nim na co dzień.

Nie ma dla mnie „trudnych przypadków”. Praca ze stylem, osobowością, sylwetkami jest zawsze wyzwaniem i przyjemnością. Ubieram zgodnie z charakterem klienta i wypracowuję jego indywidualną estetykę, nie narzucając i nie przemycając własnego stylu, bo każdy jest gwiazdą świecącą swoim własnym światłem a nie światłem odbitym. I ja do tego światła uwielbiam się przedostawać:)

Social Media