NATALIA PENAR

Fashion stylist

Natalia Penar:

od 2012 roku Stylistka & Art Director, Personal Shopper.

Projektantka i założycielka niszowej marki FOF by Nath. Stylistka i dyrektor artystyczna sesji zdjęciowych, kampanii mody dla marek odzieżowych i projektantów mody. Swoją wiedzą i wieloletnim know-how w zakresie stylizacji i kreowania marki osobistej dzieli się jako wykładowca w Fashion School, wprowadzając do zawodu aspirujących stylistów/ personal shopperów.  

Stylizacja to dla mnie niedefiniowalna forma wyrażenia siebie. Moda to wolność i kreatywność, choć potrafi być szara i przewidywalna, jeśli się za nią chowamy i jeśli jej na to pozwolimy. Dlatego stylizacją uwalniam osobowość, zrzucam tarczę niepewności, powtarzalności, a ubranie traktuję jak płótno na którym odbije się Twój charakter i piękno.

Również dotyczy to procesu kreowania wizerunku marek odzieżowych dla e-commerce. Sesje zdjęciowe, kampanie mody, edytorial, lookbook, powinny być sprzedażowym dziełem sztuki.

Świat mody i stylizacji to dla mnie język emocji. Bez emocji zostaje bezpłciowość. Nijakość. Bylejakość. Marazm, strach i przeźroczystość.

Social Media