Analiza Stylu- Natalia Penar

Profesjonalna pomoc stylisty dla każdego

Czy możesz spojrzeć na siebie oczami tej drugej osoby i natychmiast zdefiniować co jest wyróżnikiem Twojego stylu? Co świadczy o Twojej charyzmie i wyjątkowości? Jaki pierwiastek wyróżnia Twoją osobę z tłumu?

Otóż paradoksalnie okazuje się, że mamy z tym dość spory problem, a zdefiniowania siebie poprzez styl sprawia nam szczególny kłopot. Wciąż jest „poprawnie” i wciąż dość „nudno”. Nie wiemy co nas określa, co czyni lub co mogłoby czynić wyjątkowymi, odróżnić nas od innych.

Podczas gdy styl określa Ciebie i to jaką jesteś osobą. Posiadając go wyraźnie artykułujesz, że wiesz kim jesteś. Poszukiwanie stylu nie jest prostym, wręcz wymagającym zadaniem, którego uwielbiam się podejmować.

Odrywanie Ciebie, dokopywanie się do Ciebie, poszukiwanie, jest dla mnie najciekawszym wyzwaniem. Co więcej niewyuczony i naturalny dar dostrzegania i wydobywania piękna i indywidualizmu, spawia że niemalże natychmiast potrafię określić Twój kierunek i odkryć Twój faktor stylu, nad którym będziesz pracować.

Jak w praktyce wygląda pomoc stylisty?

Analiza Stylu jest preludium do ewentualnej późniejszej współpracy wizerunkowej.

Jakie ma zadanie? Przede wszystkim Ciebie ukierunkować i uświadomić.

Decydując się na analizę stylu, musisz wiedzieć, że nasze spotkanie będzie przebiegało w kilku etapach. Część teoretyczną lekcji stylu rozpoczniemy w przytulnej kawiarni, gdzie przy aromatycznej kawie zdefiniujemy proporcje Twojej sylwetki, oraz określimy fasony, które idealnie będą z nią współgrały. Na podstawie wcześniejszego wywiadu, przygotuję stylową wizualizację, czyli mój pomysł na Ciebie w postaci lookbooka, który będzie Twoją „stylową referencją”, łącznie z pomysłem na fryzurę i koloryzację.

Natomiast w części praktycznej udamy się na małe „tournee” po sklepach w wybranej przez nas galerii handlowej aby zaprezentować ubrania, które podkreślą Twój indywidualizm i Twoje mocne strony! Po analizie posiądziesz wiedzę, którą wykorzystasz w praktyce w samodzielnej zmianie stylizacji każdego dnia.

Wyposażę Cię w stylowe „triki”, dzięki którym Twoja sylwetka nabierze proporcji idealnych, a Twoje codzienne stylizacje nabiorą indywidualnego sznytu i charakteru. Nabierzesz apetytu na wyjątkowy look każdego dnia!

Czas spotkania wynosi 3 godziny, podczas których będę starała się zainspirować Cię do przełamywania barier i tworzenia niebanalnych i dopasowanych do Ciebie stylizacji.

Skorzystaj z pomocy stylisty i odkryj swój nowy styl

Jestem zdania, że sztuką jest odnajdować ubrania, które będą podkreślać indywidualny styl oraz temperament każdej osoby. Wiem, że wiele osób może mieć z tym problem, dlatego też bardzo chętnie podejmę się analizy Twojego stylu. Wspólnie dopasujemy rozwiązania dopasowane do Twojej figury oraz osobowości, dzięki czemu będziesz mogła wyglądać zjawiskowo każdego dnia.

Cena: 950 zł

ANALIZA STYLU